Neler Yeni

Outemu Switch Vs Gateron Switch

Hangisi daha iyi

• Outemu Switch

Oylar: 1 9.1%
  • Gateron Switch

Oylar: 10 90.9%

• Oy kullanan toplam üye
    11

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Z11 Outemu red switch ve Mucai K61 Gateron red switch klavye aldım. Hangisi daha iyidir? Hangisini kullanıp Hangisini satmalıyım? Hangisinin switchleri daha iyidir?

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Yaman Kurşun
Z11 Outemu red switch ve Mucai K61 Gateron red switch klavye aldım. Hangisi daha iyidir? Hangisini kullanıp Hangisini satmalıyım? Hangisinin switchleri daha iyidir?
Ben klavyeden pek anlamam ama şekil olarak z11 daha iyi duruyor.

Armi3067

80+ Bronze
Cherry MX > Gateron > Kailh > Outemu.

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Ömür
Z11 outemu değil huano switch
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve biride mucai için ajazz ın switch leri var demiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Enes Öztürk
Bu vergili 210tl olan mucai de gateron değil.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Z11 outemu değil huano switch
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve biride mucai için ajazz ın switch leri var demiş
Yok hocam k61 de gateron var switch tipi Gateron belli oluyor

Armi3067

80+ Bronze
Z11 aldım bende, Mucai bana göre hiç güzel durmuyor sonradan basılan tış takımı çok kalın puntoya sahip ve bembeyaz, ışıklandırmasıda rainbow olarak gördüm tam bir gamepower klavyesi gibi ışıkları cırtlak, sonradan basılan tuşlar vs. derken hoşuma gitmedi. Z11 tek renk ve hoş bir rengi var BENCE ve sonradan basılan tuşlar ince görünümlü ve biraz daha grimsi olarak yorumladım. Mucaide alfabetik tuşlara kadar yayılmış klavyenin ortasına kadar geliyor sonradan basılanlar Z11 de alfabetik tuşlarda baskı var ama az. Kişisel tercihir tabii ki. Z11 alım fakat switchten dolayı değil en ucuzu olduğu için Mucai saymazsak çünkü modlıcam klavyeyi, keycap olsun, switch olsun, içini doldurma vs. derken sadece kasa ve anakartı aynı kalıcak proje için aldım yani.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
mucai 61 alınır mı kısacası yoksa sahte mi

Armi3067

80+ Bronze
Keşke sonradan basılan fn tuşu ile çalışan tuşlarda ışık geçirken düz baskı olmasa ama bu fiyata bu ve çin klavyesi sonuçta bir marka değil.
Z11 aldım bende, Mucai bana göre hiç güzel durmuyor sonradan basılan tış takımı çok kalın puntoya sahip ve bembeyaz, ışıklandırmasıda rainbow olarak gördüm tam bir gamepower klavyesi gibi ışıkları cırtlak, sonradan basılan tuşlar vs. derken hoşuma gitmedi. Z11 tek renk ve hoş bir rengi var BENCE ve sonradan basılan tuşlar ince görünümlü ve biraz daha grimsi olarak yorumladım. Mucaide alfabetik tuşlara kadar yayılmış klavyenin ortasına kadar geliyor sonradan basılanlar Z11 de alfabetik tuşlarda baskı var ama az. Kişisel tercihir tabii ki. Z11 alım fakat switchten dolayı değil en ucuzu olduğu için Mucai saymazsak çünkü modlıcam klavyeyi, keycap olsun, switch olsun, içini doldurma vs. derken sadece kasa ve anakartı aynı kalıcak proje için aldım yani.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Z11 bana göre de tasarım olarak çok daha iyi. Büyük ihtimalle z11 kullanıcam ve k61 satıcam. Z11 hiç olmazsa beğenmezsem switchleri değişir yine kullanırım.

Top Bottom