Neler Yeni

Overclock hakkında yardım eder misiniz?

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Kısaca overclockun zararlarından bahsedermisiniz.Herkes farklı bir şey diyor kimi işlemcinin ömrünü erken bitirir diyor kimi bişe olmaz diyor.Ne gibi eksileri olur.
overclock.png

Amd uygulamasını indirdiö "auto OC" seçeneğini seçmem yeterlimi kendim yaparak riske atmak istemem.

tridyboos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos
Kısaca overclockun zararlarından bahsedermisiniz.Herkes farklı bir şey diyor kimi işlemcinin ömrünü erken bitirir diyor kimi bişe olmaz diyor.Ne gibi eksileri olur.Alıntıyı görüntüle
Amd uygulamasını indirdiö "auto OC" seçeneğini seçmem yeterlimi kendim yaparak riske atmak istemem.
knk ben bu tarz uygulamalrlka oc yapılacağına çok emin değilim ne kadar iyi olur sağlıklı olru en iyisi bios dan yapmak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kısaca overclockun zararlarından bahsedermisiniz.Herkes farklı bir şey diyor kimi işlemcinin ömrünü erken bitirir diyor kimi bişe olmaz diyor.Ne gibi eksileri olur.Alıntıyı görüntüle
ilemcin boşta 50 derecede çalışıyor benimki 35 ve 100% yük altında benimki 80 derece görüyor seninki kaç görür allah bilir :d

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk ben bu tarz uygulamalrlka oc yapılacağına çok emin değilim ne kadar iyi olur sağlıklı olru en iyisi bios dan yapmak
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilemcin boşta 50 derecede çalışıyor benimki 35 ve 100% yük altında benimki 80 derece görüyor seninki kaç görür allah bilir :d
Ekran kartımın soğutması falan çok iyide işlemci dediğin gibi fazla ısınır gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
989,458
Üyeler
156,495
Son üye
deixina