Neler Yeni

Oynayıp en sevdiğiniz oyun

vamprikaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Salih akçaren
Instagram
salihakcarens
Steam
salih akçaren
Facebook
100009245892508
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
emtr acaröz
Arkadaşlar öylesine açtım bilgilenmek için sizin en sevdiğiniz oyun nedir PC oyunları yerine açtığıma bakmayın konsol da söyleyebilirsiniz benim en sevdiğim oyun God Of War çok güzel geldi efsane bir
Arkadaşlar öylesine açtım bilgilenmek için sizin en sevdiğiniz oyun nedir PC oyunları yerine açtığıma bakmayın konsol da söyleyebilirsiniz benim en sevdiğim oyun God Of War çok güzel geldi efsane bir oyun
witcher serisi ve ac serisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Mehmetcan Aydın
Mafia 1 - Max Payne 3 - Far Cry 3 - Fifa 17 - GTA SA

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,038
İsim
Lokman Açil
Yani var ama sırf hikayesi oynayışı için oynanır yani benim kalbimde hep top 5 de kalır

Hikayesi çok sürükleyici yani bir girdin mi rahat 10-15 görev yapabilirsin tabi kendini açık dünyaya kaptırmazsan çocukluğumun ilk oyunlarındandır gta sanandeas,nfs underground 2 ve shank vardı güzel zamanlardı

Kaanps4player

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
Kaan
Hikayesi çok sürükleyici yani bir girdin mi rahat 10-15 görev yapabilirsin tabi kendini açık dünyaya kaptırmazsan çocukluğumun ilk oyunlarındandır gta sanandeas,nfs underground 2 ve shank vardı güzel zamanlardı
Wu zi mu nun deniz görevi vardı yüzmeyi geliştirmek gerekiyordu acayip sinir olmuştum o görevde

FarukEmreÇelik

80+ Bronze
Arkadaşlar öylesine açtım bilgilenmek için sizin en sevdiğiniz oyun nedir PC oyunları yerine açtığıma bakmayın konsol da söyleyebilirsiniz benim en sevdiğim oyun God Of War çok güzel geldi efsane bir oyun
mayınkıraft

Batuhan Akbaş

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,671
İsim
Scarlotte
God of War 3 ve Far Cry 3 ikisini de Ps3’ümde oynamıştım.

Top Bottom