Neler Yeni

Oynayıp en sevdiğiniz oyun

Carpe Diem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Ege Karavelioğlu
Rainbow six siege

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,038
İsim
Lokman Açil
Wu zi mu nun deniz görevi vardı yüzmeyi geliştirmek gerekiyordu acayip sinir olmuştum o görevde

Yok be denizin altında uzun süre bekle gelişiyor tabii ki yukarıda çıkman lazım oksijen için sınırsız oksijen hilesi yapabilirsin daha kolay gelişirsin

Kaanps4player

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
Kaan
Abooo sen TLOU oynamadın mı? Pu sana :D Çabuk al oyna hemen. Jump scare yok rahat oynarsın :)
Sağol alacağım o zaman param olduğunda da hemen tlou 2
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok be denizin altında uzun süre bekle gelişiyor tabii ki yukarıda çıkman lazım oksijen için sınırsız oksijen hilesi yapabilirsin daha kolay gelişirsin
Oksijen hilesi o ne yeniyor mu ben mobilden oynadım kanka

Kaanps4player

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
Kaan
Uçak görevi vardı sonlarda onda da zorlanmıştım

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
En sevdiğim değil fakat.

Hiçbir oyun arkadaşlarımla oynadığım minecraft kadar zevk veremedi.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
FNaF serisi oynarken titriyorum nefesim kesiliyor tekrar geliyor kalbim bi an durup tekrar atıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Mehmetcan Aydın
max payne konusu tam olarak ne ? internette okudum anlamadım
Kankam yazmak zor geldi inan bende bunu kopyaladım :D

Max Payne 3’te olaylar Max Payne 2’den dokuz yıl sonrasını konu almaktadır. Yorgun polis Max Payne, New York Polis Departmanı'yla ilişkilerini kesip Brezilya’nın Sao Paulo kentinde zengin bir iş adamının özel güvenliği olarak çalışmaya başlar. Max Payne'nin oyundaki asıl göreviyse, Comando Sombra adındaki bir sokak çetesi tarafından fidye karşılığından kaçırılan, patronu Rodrigo Branco’nun eşi Fabiana Branco'yu çetenin elinden kurtarmaktır. Oyunun asıl ana hikâyesinin yanında, hikâye flashback'lerle bir ileri bir geriye doğru akmaktadır. Bu da oyuncuya Max Payne'nin hikâyesinin tüm inceliklerini ve geçmişini göstermektedir. Max Payne, Branco’nun eşi için istedikleri fidyeyi değiş tokuş etmek için çeteyle bir futbol stadında buluşur lakin stadda Crachá Preto adlı tanımadıkları askeri bir çete tarafından fidye baskına uğrar. Hem Branco'nun eşi Fabiana'yı hem de fidye parasını kaybeden Max, bu noktadan sonra Fabiana'yı bulup çetenin elinden kurtarmak için kendisini büyük bir maceranın ortasında bulur... Üçüncü oyunun hikâyesi, ilk iki oyundan farklı olarak çizgi roman konseptinde anlatılmadı. Onun yerine oyun içi bir anlatım entegre edildi. Rockstar’ın bundaki amacı, oyunu bölmeden hikâyeyi oyun içinde bir bütün olarak sunabilmek. Camların kırılması, kanların fışkırması, eşyaların parçalanması ve tabii ki hedefine kadar takip eden geliştirilmiş kurşun kamera açısı, aksiyonu hep zirvede tutmaya yardımcı olmakta ve oyundaki aksiyonun hiç durmamasına olanak sağlamaktadır. Max Payne ilk iki oyunda kendini sağa sola atabiliyorken, bu kez kurşunlardan kaçmak için kendini bir yere attığında çevre ile etkileşime girebilmekte; hatta omuzunu veya elini destek olarak kullanıp düşeceği yerden gelen darbeyi absorbe edebilmektedir.

Top Bottom