Neler Yeni

Oyun akıcı değil

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Assassin's creed oynarken 30Fps falan alıyorum ama akıcı değil youtubeden 30fps izleyince adamlarınki çok daha akıcı neden acaba? laptop var 60hz

SaFKaN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ali
30 FPS aldığınıza emin misiniz?

SaFKaN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ali
Msi afterburned ile işlemci kullanımı, fps gibi degerleri bizimle paylaşabilir misiniz?

KToprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Kamil
Assassin's creed oynarken 30Fps falan alıyorum ama akıcı değil youtubeden 30fps izleyince adamlarınki çok daha akıcı neden acaba? laptop var 60hz
En az 30 FPS olursa akıcı olması lazım. Tahminim oyundayken drop yiyorsun FPS anlık bir şekilde düşüyor buda sana kasma donma olarak dönüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
Hocam eminmisiniz ben de bir laptop kullanıcısıyım FPS im 30-40 olduğu zamanlar oyun hiç akıcı gelmiyor oynama zevkim kalmiyor, internet videolarinda o FPS ler akıcı gibi gözükebilir ama gerçek deneyimde 30 FPS akıcı olacağını sanmıyorum

KToprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Kamil
Hocam eminmisiniz ben de bir laptop kullanıcısıyım FPS im 30-40 olduğu zamanlar oyun hiç akıcı gelmiyor oynama zevkim kalmiyor, internet videolarinda o FPS ler akıcı gibi gözükebilir ama gerçek deneyimde 30 FPS akıcı olacağını sanmıyorum
FPS en az olarak 30 kabul edilebilir hocam yani akıcı sayılır bu değer, ama kullandığınız ekran da önemli laptop ekranı çok kaliteli değilse size güzel bir his belki ondan vermiyordur.

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
1589643569398.png

SaFKaN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ali
Öyle değil. Bu oyun içi FPS ve sıcaklık değerlerini gösteren bi şeyi vardı. Unuttum uzun zamandır pc kullanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi AC'yi oynuyorsunuz? Eğer odyssey falan ise o oyunda çekirdek sayısı düşükse drop girer.

Diye biliyorum.

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Öyle değil. Bu oyun içi FPS ve sıcaklık değerlerini gösteren bi şeyi vardı. Unuttum uzun zamandır PC kullanmıyorum.

Hangi AC'yi oynuyorsunuz? Eğer odyssey falan ise o oyunda çekirdek sayısı düşükse drop girer.

Diye biliyorum.
Origins

Sizin dediğiniz rivatuner statics programındaki verileri atıcağım bekleiyn

Top Bottom