Neler Yeni

Öneri Oyun geliştirme için laptop önerisi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Zilverhand
Arkadaşlar oyun geliştirmeye yeni başladım. Şuan Unity ve Unreal engine öğreniyorum. Bu oyun motorlarını çalıştıracak ve bana uzun süre arıza çıkarmayacak çıkarsa bile markanın servisi laptopla ilgilenebilecek bir laptop önerir misiniz ? Malum fiyatlar artıyor. Her arızada yeni laptop alacak gücüm yok. Bir tane alayım sağlam alayım diyorum. Bütçem 40 50 civarı ama gerekirse üstüne çıkmaya çalışırım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Arkadaşlar oyun geliştirmeye yeni başladım. Şuan Unity ve Unreal engine öğreniyorum. Bu oyun motorlarını çalıştıracak ve bana uzun süre arıza çıkarmayacak çıkarsa bile markanın servisi laptopla ilgilenebilecek bir laptop önerir misiniz ? Malum fiyatlar artıyor. Her arızada yeni laptop alacak gücüm yok. Bir tane alayım sağlam alayım diyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler
Bütçe?

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
https://www.hepsiburada.com/asus-tu...r-p-HBCV00004IHLNL?url_src=and-product-detail
Alırken hepsiburada premium alırsanız sepette 2k indirm oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O ürün 512 gb olduğu için yeterli gelmez muhtemelen. Buna da bakabilirsiniz ama bunun da ekran kartı daha düşük. İncelemelerini izleyip karar verin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Zilverhand
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.hepsiburada.com/asus-tu...r-p-HBCV00004IHLNL?url_src=and-product-detail
Alırken hepsiburada premium alırsanız sepette 2k indirm oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O ürün 512 gb olduğu için yeterli gelmez muhtemelen. Buna da bakabilirsiniz ama bunun da ekran kartı daha düşük. İncelemelerini izleyip karar verin.
Tamamdır teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,416
Üyeler
153,556
Son üye
Zeynneepp
Top Bottom