Neler Yeni

Oyun için rm-544 Rampage den Msı Pro mp243x e geçmek mantıklı mı ?

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
.

xTURANN

80+ Bronze
Rampage'i kaça aldın ?

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

kaanlock

80+
bana laptop takasında geldi ips geçmek istedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

kötü bir monitör değil dimi f/p olarak değerlendirdiğimizde bu rampageden çok daha güzel bir görüntü elde eder miyim
rampage va panel iken msi ips panel renk kalitesinin daha iyi olacağını düşünüyorum. Ayrıca msi 100hz iken rampage 75hz size oyunlarda daha yüksek hz daha akıcı bir görüntü sağlar.

1706140844471.png

FreeSync desteğide sağlanıyor

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rampage va panel iken msi ips panel renk kalitesinin daha iyi olacağını düşünüyorum. Ayrıca msi 100hz iken rampage 75hz size oyunlarda daha yüksek hz daha akıcı bir görüntü sağlar.
bu ipslerde ghosting falan oluyo gibi bişiler okudum ama testinede baktım tam olarak bir şey anlayamadım hocam bu monitörlerde mevcut mudur bilginiz var mı

Alıntıyı görüntüle
FreeSync desteğide sağlanıyor
free sync i kullanabilmek için hdmı kablosu uygun mu yoksa display portumu kullanmalıyım

kaanlock

80+
bu ipslerde ghosting falan oluyo gibi bişiler okudum ama testinede baktım tam olarak bir şey anlayamadım hocam bu monitörlerde mevcut mudur bilginiz var mı

free sync i kullanabilmek için hdmı kablosu uygun mu yoksa display portumu kullanmalıyım
ghosting hakkında bir fikrim yok araştırabilirsiniz. freesync her hdmı kablosu ile kullanılamıyor diye biliyorum dp kablosu daha sağlıklı olur

Top Bottom