Neler Yeni

Oyun Önerisi Lazımm

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
Merhaba Arkadaşlar Gene Ben Yarın Sistem Gelicek Hayırlısı İle Umarım sorunsuz Gelir İlk Bilgisayarım Olucağı İçin Nerdeyse Hiç Bir Oyunu Oynamadim Küçükken Bazılarının Videolarini İzliyodum O Yüzden Boş Bi Kutu Gibiyim 50 60 Tan Seviceğim Oyun Aldım Ama Sizden Yardım İstiyorum Çok Güzel Olan Böyle Zevkle Sıkılmadan Oynayabiliceğim Oyun Önerisi İstiyorum Yardimci Olursanız Sevinirim

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
Merhaba Arkadaşlar Gene Ben Yarın Sistem Gelicek Hayırlısı İle Umarım sorunsuz Gelir İlk Bilgisayarım Olucağı İçin Nerdeyse Hiç Bir Oyunu Oynamadim Küçükken Bazılarının Videolarini İzliyodum O Yüzden Boş Bi Kutu Gibiyim 50 60 Tan Seviceğim Oyun Aldım Ama Sizden Yardım İstiyorum Çok Güzel Olan Böyle Zevkle Sıkılmadan Oynayabiliceğim Oyun Önerisi İstiyorum Yardimci Olursanız Sevinirim
Minecraft, GTA 5, GTA 4, GTA Turkey Mod, Asphalt 9.

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Minecraft, GTA 5, GTA 4, GTA Turkey Mod, Asphalt 9.
Knk Bunlari Biliom Zaten Gta 5 I Alicam Yarin Ama Sağol Yinede
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve Hikayeli Bol Aksiyonlu Oyunları Çok Seviyorum Bilginize

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
Knk Bunlari Biliom Zaten Gta 5 I Alicam Yarin Ama Sağol Yinede

Ve Hikayeli Bol Aksiyonlu Oyunları Çok Seviyorum Bilginize
CS:GO, Valorant, PUBG Steam, World of Tanks, ETS 1.3, ETS 2, LoL.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,556
İsim
Fatih
GoW, RDR2, Metro serisi, Cod MW serisi, Skyrim, The Witcher 3, Forza Horizon 5, High On Life, Immortals Fenyx Rising, Days Gone, FM 23, Hades, Elden Ring, Sifu, Mayhem Brawler

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CS:GO, Valorant, PUBG Steam, World of Tanks, ETS 1.3, ETS 2.
Knk Pc Yok Dedim Aptalım Demedim Lütfen Cs Valo Minecraft Gta Zaten Temel Oyunlar noyle gow spiderman tarzi seyler yokmu

GoW, RDR2, Metro serisi, Cod MW serisi, Skyrim, The Witcher 3, Forza Horizon 5, High On Life, Immortals Fenyx Rising, Days Gone, FM 23, Hades, Elden Ring, Sifu, Mayhem Brawler
Witcher serisi ve rdr2 aldim gow alicam forza horizon 5 cok pahali be high online da dusunuyorum days gone da alicam knk bak boyle oyunlar istiyorum teşşekür ederim

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,556
İsim
Fatih
Rage 2, Dying Light, Dying Light 2, Hitman Serisi, Batman Serisi, Bioshock Serisi, Metal Gear Solid V : Phantom Pain

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren Cem
Doom serisi , resident evil , hunt showdown

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,556
İsim
Fatih
Arkadaşlarımla oynarım dersen The Forest' e de bakabilirsin.

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
Rage 2, Dying Light, Dying Light 2, Hitman Serisi, Batman Serisi, Bioshock Serisi, Metal Gear Solid V : Phantom Pain
Batman swrisi dyinglight 1 de var bide grafikleri iyi biseyler olursa cok memnun olurum dyinflight 2 yu alicam hitman 2 de var

Arkadaşlarımla oynarım dersen The Forest' e de bakabilirsin.
Oda var knk cok guzel oyun ama cogu arkadadim hikayesini bitirdi

Doom serisi , resident evil , hunt showdown
Doom eternal almayi dusunuyorum korku oyunu pek oynamiyorum knk doom serisinde ne onerirsin

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,556
İsim
Fatih
Batman swrisi dyinglight 1 de var bide grafikleri iyi biseyler olursa cok memnun olurum dyinflight 2 yu alicam hitman 2 de var

Saran şey hikayesi değil ki bosslara saç spreyi ile saldırmak 😁 Grafik olarak da bi' steami kontrol edip döneyim hocam.

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren Cem

Doom eternal almayi dusunuyorum korku oyunu pek oynamiyorum knk doom serisinde ne onerirsin
Doom Eternal en iyisi ama doom 2016'yı da oynamanı öneririm

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk
rimworld + 3 dlc ile 200 saat oynarsın
escape from tarkov - pahalı fakat türünün tek örneği olan bir oyunu
dying light + the following dlc - ilk oyunu 2 kere bitirdim öyle güzel
7 days to die
cities skylines
a.r.k. survival evolved - zevkli bir oyun fakat 150gb boş yer lazım oyun + harita için
battlefield 1 & 5
the forest - 2 3 arkadaşınla oynarsan çok zevkli bir oyun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,903
Üyeler
156,544
Son üye
scofield4662
Top Bottom