Neler Yeni

Oyun Oynamak Artık Lüks

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Epic Games bedava oyun veriyor sürekli, onları oyna. Ne elektronik cihaz sevdasıymış, bilgisayar elinizden alınsa kendinizi mi asacaksınız acaba.
Lütfen elinde ki bütün elektronik cihazları sat o zaman, televizyon, ütü bilmem ne elektrik ile çalışan her şeyi ! Bizde ki ''elektronik cihaz sevdasıymış'' ya.

Neyse ne desem boş. İyi günler.

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Paranızın olmaması sizi Torrent'e yönlendiriyor ise durumunuz vahim. Eğer bir gün eve ekmek getiremezseniz hırsızlığa başvuracaksınız sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lütfen elinde ki bütün elektronik cihazları sat o zaman, televizyon, ütü bilmem ne elektrik ile çalışan her şeyi ! Bizde ki ''elektronik cihaz sevdasıymış'' ya.

Neyse ne desem boş. İyi günler.
Tartışmaya açığım, tartışalım.

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Paranızın olmaması sizi Torrent'e yönlendiriyor ise durumunuz vahim. Eğer bir gün eve ekmek getiremezseniz hırsızlığa başvuracaksınız sanırım.
Kimse Torrent'i savunmuyor sadece düşüncelerin hakkında yorum yapıyor inatla konuyu Torrent'e çekip kurtulmaya çalışıyorsun.

tunahangenç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Tunahan Genç
İndirime denk gelmiş almışsındır. Yeni çıkan oyunlar 700TL o da mı lüks değil?
hocam indirim kovalarsak çok bir lüks olmuyor amerika gibi bir ülkede yaşamıyoruz veya bunları dile getirerek düzelicek şeyler değil

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Kimse Torrent'i savunmuyor sadece düşüncelerin hakkında yorum yapıyor inatla konuyu Torrent'e çekip kurtulmaya çalışıyorsun
Torrent'e çıkarmak değil bu.
Arkadaş parası olmadığı için Torrent'e yönleniyor, bende her şey oyun değil diyorum. Farklı şeylerle vakit geçirilebilir. Eğer illa ki oyun oynanacak ise zaten Epic Games kampanya yapıyor.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Dostum şaka mısın? Epic Games gibi firmalar zaten sürekli bedava oyun veriyor, verdiği oyunlar gayet iyi. Torrent'e yönlenmek doğru değil.
dostum bak hala anlamıyorsun birim fiyatıyla anlatayım sana amerikada bir garson normal ücret olarak saatlik 2 dolar alır çünkü orada bahşiş sistemi vardır yazılı olmayan bir kuraldır ortalama günlük 200-250 dolar lüks restorantlarda 350-400 dolar kazanırlar bak günlük diyorum. Şimdi bu arkadaşlar çok rahat bir şekilde oyunları alabilirler bizim türk gencimiz ise günlük kazandığı para ortalama olarak 77 tl (asgari ücretten hesaplıyorum) şimdi bu arkadaşlar 1 günde çalışıp ortalaması 60 dolar oyunlardan (en kötü 200 den hesaplayalım) 3 tane alıp + 20 dolar cebinde dururken bizim türk genci 1 tane oyun alamıyor nedeni kur. Şimdi sen epic games bedava oyun veriyor diyorsun veya oyun oynama diyorsun anlamadığın/anlamadığınız kısım şudur gençler olarak zaten elimizde ki neredeyse her şeyi kaybettik bir oyun imkanımız vardı o da gitti gidicek artık belli şeyleri anlamanız gerekiyor biz de insanız ve rahat rahat oynamak istiyoruz. Yağğ gardaşım 25 yaşına gelmişsin ne oyunu demeyin canım istiyor kardeşim oynamak istiyorum ya bu kadar kötü bir durumdayken oynama git çalış demek affedersiniz ama cahilliktir zaten pandemi,gelecek kaygısı olan bir nesil yetişiyor şurada 3-5 saat kafamızı dağıttığımız şeyleri ellemeyin bari yapmayın şunu destek vermeyin tepki verin durmayın yerinizde

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
hocam indirim kovalarsak çok bir lüks olmuyor amerika gibi bir ülkede yaşamıyoruz veya bunları dile getirerek düzelicek şeyler değil
İşte o yeni çıkan oyunlar en az 1 yıl sonra indirime giriyor. girincede ne kadar iniyor. yine 400lü seviyelerde. Evet biliyorum amerika gibi bir yerde yaşamıyoruz ama bu kadarı abartı. 2-3 yıl önce ile şuan arasında bu kadar fark olması bence normal değil.

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
dostum bak hala anlamıyorsun birim fiyatıyla anlatayım sana amerikada bir garson normal ücret olarak saatlik 2 dolar alır çünkü orada bahşiş sistemi vardır yazılı olmayan bir kuraldır ortalama günlük 200-250 dolar lüks restorantlarda 350-400 dolar kazanırlar bak günlük diyorum. Şimdi bu arkadaşlar çok rahat bir şekilde oyunları alabilirler bizim türk gencimiz ise günlük kazandığı para ortalama olarak 77 TL (asgari ücretten hesaplıyorum) şimdi bu arkadaşlar 1 günde çalışıp ortalaması 60 dolar oyunlardan (en kötü 200 den hesaplayalım) 3 tane alıp + 20 dolar cebinde dururken bizim türk genci 1 tane oyun alamıyor nedeni kur. Şimdi sen epic games bedava oyun veriyor diyorsun veya oyun oynama diyorsun anlamadığın/anlamadığınız kısım şudur gençler olarak zaten elimizde ki neredeyse her şeyi kaybettik bir oyun imkanımız vardı o da gitti gidicek artık belli şeyleri anlamanız gerekiyor biz de insanız ve rahat rahat oynamak istiyoruz. Yağğ gardaşım 25 yaşına gelmişsin ne oyunu demeyin canım istiyor kardeşim oynamak istiyorum ya bu kadar kötü bir durumdayken oynama git çalış demek affedersiniz ama cahilliktir zaten pandemi,gelecek kaygısı olan bir nesil yetişiyor şurada 3-5 saat kafamızı dağıttığımız şeyleri ellemeyin bari yapmayın şunu destek vermeyin tepki verin durmayın yerinizde
Dostum diğer ülkeler ile karşılaştırılamayacak kadar kötü durumdayız. Memur çocuğuyum ben, bende oyun alamıyorum.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Hala 1.5tl dolar kuru ile satış yapan steam kraldır derim ve uzaklaşırım

Top Bottom