Neler Yeni

Oyun oynarken elim çok terliyor

TylerB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Umut Güler
Arkadaşlar LoL cs gibi oyunlarda heyecandan fare tutarken elim çok terliyor. Önceki kullandığım fare kalitesiz bir fareydi ondan kaynaklanıyor diye düşünmüştüm ama 2 ay öncesinde Asus Rog Strix İmpact 2 aldım fakat yine önceki faredeki gibi elim çok terliyor. Cs falan oynarken sürekli maçın ortasında elimi silmem gerekiyor. Bu el terlemesinin bir çözümü var mıdır?

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
.
Arkadaşlar LoL cs gibi oyunlarda heyecandan fare tutarken elim çok terliyor. Önceki kullandığım fare kalitesiz bir fareydi ondan kaynaklanıyor diye düşünmüştüm ama 2 ay öncesinde Asus Rog Strix İmpact 2 aldım fakat yine önceki faredeki gibi elim çok terliyor. Cs falan oynarken sürekli maçın ortasında elimi silmem gerekiyor. Bu el terlemesinin bir çözümü var mıdır?
bende de oluyo knk o stresten, hele hele lol oynarken :D

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
El terlemesi biraz genetik bir sorun aslında, stresden veya oda sıcaklığından dolayı terliyor olabilir elin.
Stres yapma oyun oynarken, rahat rahat oynamaya çalış.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Masana küçük bi vantilatör koysan. Eline doğru doğrultsan. Nasi fikir?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,449
İsim
oğuzhan ege
dostum oyunu ciddiye aldığın için rekabetçi maçlarda ilk maçını atlattıktan sonra fazla terleme olmaz.

TylerB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Umut Güler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Onu yapıyordum önceden mouse tutan elim çatlamaya başladı artık yapmıyorum.
Çatlaması için de el kremi sür bitti gitti.
Bizde çözüm tükenmez kardeş her şey DA forum için.

Mert Uzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Mert Uzel

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,802
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Şu oyunlara verdiğiniz gayrete bak. 😂
Delikli fare denedin mi hiç? Belki çözüm olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,895
Üyeler
140,266
Son üye
ahmetmelihalemdar
Top Bottom