Neler Yeni

Oyun penceresi üzerinde "PID" numarasını nasıl görürüz?

gsgs08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Öztürk
merhaba arkadaşlar gördüğünüz gibi birden fazla 17 tane metin2client.exe açık ve hepsinin pid numarası farklı bazen exelerden biri bugda kalıyor donuyor oyuna girmiyor vs ve doğal yollarla oyun içerisinden kapatmamız mümkün olmuyor. Oyunu kapatmadan gameforge clientten tekrardan açmamız zülüm oluyor istemci hatası veriyor falan ve durum kısmında çalışıyor gözüktüğü için hepsi hangisinin hatalı pencere olduğunu bulmam gerçekten beni sıkıntıya sokuyor özellikle 16 clientle boos keserken biri bugda kalıyor ve hangisi olduğumu bulamıyorum ve tekrardan o oyundan düşen hesabı bulup onu açmam gerekiyor ve eski client kapanmadığı için istemci hatasıyla karşılaşıyorum defalarca kez benim sizlerden fikrinizi almak istediğim konu ise afterburner gibi pencere üzerinde bilgiler gösteren ama odağımız "PİD" numarası bunu gösterecek bir eklenti program veya bi öneriye ait fikriniz varsa veyahut başka bir tavsiye verebilecek bellek kısmında kullanılan belleklerden denedim afterburner ayarlarından görev yöneticisi ile afterburnerde pencerenin kullandığı ram miktarıyla aynı miktarlar tutmuyor bu yüzden ram bellek miktarı fasafiso oldu başka tavsiyeniz varsa dikkate alacağım yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar
metin2 pid.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,857
Üyeler
151,961
Son üye
burakerzz
Top Bottom