Neler Yeni

Oyun sırasında arka planda program açıkken FPS düşüyor. (öncesinde bir şey olmuyordu)

Dr.Maz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali
Oyunlarda altta program açık iken ilk zamanlar sorun olmuyordur ancak daha sonrasında fps düşüşleri yaşamaya başladım(Rainbowda 165 fpsten 80e). Çözümünü veya sebebini bilen var mı ?

Tarık Baskan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Rechete
Oyunlarda altta program açık iken ilk zamanlar sorun olmuyordur ancak daha sonrasında fps düşüşleri yaşamaya başladım(Rainbowda 165 fpsten 80e). Çözümünü veya sebebini bilen var mı ?
Görev yöneticisine girin üst taraftan başlangıç kısmından bilgisayar açıldığında işiniz olmayan programları devre dışı bırakın.İşlemciyi yormamak adına da oyun açıkken ağır programlar açmayın.İşlemciyi yorarsanız işlemci ekran kartına kendini tam anlamıyla veremez bu da ekran kartınıza darboğaz yapar ve fps düşüşü yaşarsınız. :)

Dr.Maz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangi programlar açık ki
Rainbow oyunuyorum overwolf programı açık rakiplerin rankları vs gösteriyor. ilk zamanlar sıkıntı olmuyodu sonradan olmaya başladı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Görev yöneticisine girin üst taraftan başlangıç kısmından bilgisayar açıldığında işiniz olmayan programları devre dışı bırakın.İşlemciyi yormamak adına da oyun açıkken ağır programlar açmayın.İşlemciyi yorarsanız işlemci ekran kartına kendini tam anlamıyla veremez bu da ekran kartınıza darboğaz yapar ve fps düşüşü yaşarsınız. :)
Onları yaptım normalde,sıkıntı olmuyodu ama sonradan olmaya başladı.

Top Bottom