Neler Yeni

Öneri Oyun ve Günlük kullanım için Klavye [100-200₺]

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
sebebi fiyatı mıdır yoksa rampage markasını mı kötüleyeceksin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben aramıyorum şuanda bilek desteksiz kullanıyorum, bilek desteğini aratacak bi sorun yaşamadım

Pardon sizin attığınız başka bir modelmiş bütçeyi aşıyor fakat 200 TL'ye çıkarsam düşünrüm, bir de blue switch olması + numpad olmaması büyük eksi. Ben genelde gece oyun oynarım

Bu klavyeyi önerir misiniz bu kafama bi anda yattı :D @revanier @Maker
Mümkünse 90-130 TL diyordun noldu da oralara çıktın ?

berkaysenal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Berkay Şenal
ama mekanik değil ouetumu blue kullanıpta 200tl olan başka klavye yok en iyisi bu numpad sadece göze doygunluk verir bilek desteğinin de gereksiz olduğunu düşünüyorum olmazsa olmaz değil
işte o gereksiz dediğin şeyler kimine göre gerekli bende ondan bahsediyorum. Mesela ben de ışıklı mışıklı rgb olsun derdinde değlim.Bana göre gereksiz ama bunu zorunluluk hissedenlerde var. Renkl filan olcağına kaliteli olsun iş görsün bana yeter kafasındayım.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren Çavdar
Mümkünse 90-130 TL diyordun noldu da oralara çıktın ?
Reis şimdi mekanik klavye denilince 400 TL elden çıkarmak gerekiyor. Dedim bari mekanik olmayacaksa ucuz olsun. Şimdi de düşündüm Mouse 200₺ Kulaklık 300₺ Klavye de 400₺ oluversin :D İstediğim meslekte klavye de önemli benim için (Yazılım Müh.)

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
işte o gereksiz dediğin şeyler kimine göre gerekli bende ondan bahsediyorum. Mesela ben de ışıklı mışıklı rgb olsun derdinde değlim.Bana göre gereksiz ama bunu zorunluluk hissedenlerde var. Renkl filan olcağına kaliteli olsun iş görsün bana yeter kafasındayım.
ben direk rgb sevmiyorum öyle bir şey demedim

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Reis şimdi mekanik klavye denilince 400 TL elden çıkarmak gerekiyor. Dedim bari mekanik olmayacaksa ucuz olsun. Şimdi de düşündüm Mouse 200₺ Kulaklık 300₺ Klavye de 400₺ oluversin :D İstediğim meslekte klavye de önemli benim için (Yazılım Müh.)
Çok uzun süreli kullanım da baş ağrısı yapabilir blue switch.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren Çavdar
Çok uzun süreli kullanım da baş ağrısı yapabilir blue switch.
Red tercihimdir fakat blue da güzel. Switchte kararsızım aslında

Sanırım klavyenin kendisi uygun ve güzelse red tercihi olmasada alacak kıvamdayım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,038
Üyeler
141,079
Son üye
mustafa özsüt
Top Bottom