Neler Yeni

Oyun yapmak istiyorum

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
arkadaşlar ilerde oyun tasarımcısı olmak istediğim için şimdiden birşeyler öğrenmek istiyorum ama nereden bakıp öğreneceğimi bilmiyorum o yüzden bana ücretsiz olan sadece temel şeyleri öğreticek bir video olur,kitap olur herhangi bir şey atar mısınız

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
BTK Akademi'den C# kursu izleyip sonrasında Unity öğrenip oyun yapmaya başlıyabilirsin yavaştan. Ama 18 yaş altıysan BTK Akademi için ailenin E-Devlet hesabından bir şey onaylaman gerekiyor. BTK'da hesap açarken görürsün.

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BTK Akademi'den C# kursu izleyip sonrasında Unity öğrenip oyun yapmaya başlıyabilirsin yavaştan. Ama 18 yaş altıysan BTK Akademi için ailenin E-Devlet hesabından bir şey onaylaman gerekiyor. BTK'da hesap açarken görürsün.
hocam youtube da
bu tarz videolar var da bu videolar da işime yarar mı bu arada dediğiniz akamedi'den de videolar izleyeceğim

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
hocam youtube da
bu tarz videolar var da bu videolar da işime yarar mı bu arada dediğiniz akamedi'den de videolar izleyeceğim
Yarayabilir. Ama önce mutlaka yorumlara bak adam nasıl anlatıyor diye. Ama önce BTK Akademi hesabı aç. 1 Milyon İstidhan diye bir şey varmış. 1 milyona ulaşırsa hesap açamayabilirsin ama bilmiyorum. Ama hesabı aç dursun yanda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
902,320
Üyeler
140,023
Son üye
Zelthys
Top Bottom