Neler Yeni

OYUNA GİRERKEN PC YENİDEN BAŞLIYOR

ercanx27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ercan Yaşar
OYUNA GİRERKEN GARİP ŞEKİLDE PC KENDİNİ YENİDEN BAŞLATIYOR SICAKLIKLARA BAKIYORUM CPU 50 DERECE GPU 55 DERECE YARDIMCI OLURMUSUNUZ PSU VS DEĞİŞMİŞ EKRAN KARTINI DEĞİŞTİM İŞLEMCİYİ DEĞİŞTİM SORUN AYNI

PatIıcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bahadır Kağan
OYUNA GİRERKEN GARİP ŞEKİLDE PC KENDİNİ YENİDEN BAŞLATIYOR SICAKLIKLARA BAKIYORUM CPU 50 DERECE GPU 55 DERECE YARDIMCI OLURMUSUNUZ PSU VS DEĞİŞMİŞ EKRAN KARTINI DEĞİŞTİM İŞLEMCİYİ DEĞİŞTİM SORUN AYNI
Driver'larını indirdin mi?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sistem nedir?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Değerlerde bir sıkıntı görünmemekle birlikte, eğer kendini baştan başlatıyorsa şu olasılıklar akla geliyor.
-Güç kaynağının gücü yetmiyordur ama sizinki 850W. Belki PSU'da sıkıntı olabilir.
-İşlemci macununu tam oturtamadınız ve ani ısınmalar yapıyor olabilir.
-Sensörleriniz sıcaklık değerlerini hatalı okuyor da olabilir.
-Çip set sürücüleriniz ya da BIOS yazılımınız güncel mi?

ercanx27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ercan Yaşar
Değerlerde bir sıkıntı görünmemekle birlikte, eğer kendini baştan başlatıyorsa şu olasılıklar akla geliyor.
-Güç kaynağının gücü yetmiyordur ama sizinki 850W. Belki PSU'da sıkıntı olabilir.
-İşlemci macununu tam oturtamadınız ve ani ısınmalar yapıyor olabilir.
-Sensörleriniz sıcaklık değerlerini hatalı okuyor da olabilir.
-Çip set sürücüleriniz ya da BIOS yazılımınız güncel mi?
bios yazılımı güncel son sürüm onda sıkıntı yok psu 2 tane var ellimde 650watda yapıyordu gittim 850wat aldım işlemciye gelirsek 70 dereceyi geçmiyor god of warda

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bios yazılımı güncel son sürüm onda sıkıntı yok psu 2 tane var ellimde 650watda yapıyordu gittim 850wat aldım işlemciye gelirsek 70 dereceyi geçmiyor god of warda
RAM'den de kaynaklanıyor olabilir. RAM sorunları da PC'nin kendini yeniden başlatmasına neden olabilir.

ercanx27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ercan Yaşar
RAM'den de kaynaklanıyor olabilir. RAM sorunları da PC'nin kendini yeniden başlatmasına neden olabilir.
bende öyle tahmin ediyorum bi ara pc kitlendi oyunda birde onları değişmeyi deniyeyim

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Top Bottom