Neler Yeni

Öneri Oyuncu Koltuğu önerir misiniz.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,021
İsim
Mehmet Aslan
360 dönüş neredeyse her pahalı ucuz oyuncu koltuğunda var 120kg de normal standart bı kapasite yani + bı özellik değiller koltuğun tek +'sı var oda masaj özelliği diyor ama yani 6-7k lik koltuklarda yok 4k lik koltuk'da ne kadar düzgün bilemedim
bir önerin var mı ? Bütçede 120 kg kapasiteli koltuk göremedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

BİRAZ baktım içinde vibratörün yan malzemesini kullanmışalr :D almaya değgmez hocam ayagı çok çabuk kırılıyor malzeme kaltesi çok kötü koltukugun kol kısımları bir anda patlama riski taşıyor en büyük -------- ise SUNİ DERİ OLMASI yani sıcak havada götünün yapış yapış olması o teri çekip kokması Hawk almak daha kaartli
o kadar bütçe yok maalesef. Bu fiyatlarda bir şey almam lazım.

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Mete
Arkadaşlar bütçem nakit maximum 4000 e kadar olabilir. Taksit varsa 4500 e kadar çıkabilirim. Bu fiyata alabileceğim en iyi koltuğu almak istiyorum.
Şöyle bir model de buldum kullanan var mı ?
hawkdan şaşma hocam diğerlerinin özellikle rampage gibi markaların malzeme kalitesi leş ve resmen koltukda fabrika kokusu oluyor. Biraz daha bekle bütçe arttır hawk al derim ömürlük koltuk

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,021
İsim
Mehmet Aslan
hawkdan şaşma hocam diğerlerinin özellikle rampage gibi markaların malzeme kalitesi leş ve resmen koltukda fabrika kokusu oluyor. Biraz daha bekle bütçe arttır hawk al derim ömürlük koltuk
Arttıramam ben almıyorum. Kardeşim alacak. Bu kadar verebilirim dedi :D O yüzden boşuna hawk önermeyin bu fiyattan bir şey almam lazım.

Gloxy

80+ Bronze
hocam ben seduna thunder pro serısını soylemek ıstıyorum onerı olarak sırt kısmı fılelı olanları da mevcut
+1 liyorum. Bu bütçede mis gibi tercih bence + olarak çoğu koltuktan daha iyi yanı sırt kısmı fileli yazın püfür püfür rahat rahat takılırsın

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,021
İsim
Mehmet Aslan
+1 liyorum. Bu bütçede mis gibi tercih bence + olarak çoğu koltuktan daha iyi yanı sırt kısmı fileli yazın püfür püfür rahat rahat takılırsın
100 kg olmaz hocam. Birde bana biraz küçük gelir bu.

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar
bir önerin var mı ? Bütçede 120 kg kapasiteli koltuk göremedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

o kadar bütçe yok maalesef. Bu fiyatlarda bir şey almam lazım.
Hocam bu fiyata 0 almanız saçma 2. El Alın yada bütçenizi arttırip hawk alın bu fiyata 0 bir öneri yapamam maalesef

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Xdrive alabilirsin 5kya sahsen ben oyle yaptim

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,021
İsim
Mehmet Aslan

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Kaan
Arkadaşlar bütçem nakit maximum 4000 e kadar olabilir. Taksit varsa 4500 e kadar çıkabilirim. Bu fiyata alabileceğim en iyi koltuğu almak istiyorum.
Şöyle bir model de buldum kullanan var mı ?
1.96 Boyum var sizce böle bu koltuk rahat olurmu bende arıyorum böle bişe

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
5 e xdrive yok hocam. Taksitle 4500 e kadar çıkabilirim. nakit 4000
Bimden 5e almistim ben xdrive toryum modeli. Suan 5500e xdrive 15li ve sancak olan var. Taksit de var ustelik vade farksiz. Bim uygulamasini indir arama yerine xdrive yaz bak derim

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,021
İsim
Mehmet Aslan

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
taha
Ucuz koltuk önermem hawk xdrive falan. Rahat uzun vade kullanayım istiyorsan 11 12 k üzeri çıkman gerek

Top Bottom