Neler Yeni

Yardım Oyuncu koltuğu önerisi

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Bütçe
6500
6-7k arası kumaş mümkünse ayak uzatma yeri olan f/p oyuncu koltuğu arıyorum exvega falan vardı 8k civarı ama çok zorlamak istemiyorum bütçeyi de ama bulamazsam uygun derseniz de alabilirim. Var mı önerisi olan arkadaşlar kullanıcılar yorum yaparsa daha iyi boy 1.70 kilo 85
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar var mı önerisi olan

Son düzenleme:

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Gokhan kılıc
Bilinmeyen marka almayı tercih etmiyorum ayrıca ayak uzatma yok zaten maalesef
6-7 k ya bilinen marka ayak uzatması imkansız gibi bir şey hocam 10-12 k falan gözden çıkarın siz .

Seduna zaten bilinen türk markalarından ama yani türk markası sonuçya :D hawk ile aynı model yapısı gibi duruyor

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
6-7 k ya bilinen marka ayak uzatması imkansız gibi bir şey hocam 10-12 k falan gözden çıkarın siz .

Seduna zaten bilinen türk markalarından ama yani türk markası sonuçya :D hawk ile aynı model yapısı gibi duruyor
Şöyle ki 8k civarı exvega falan var hatta bir ara kampanya vardı 7k ya geliyordu bir de görüyorum Warriors diye bir marka vardı yanlış hatırmalıyorsam ayak uzatması.

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Batuhan
7k çıkabilirsen
çıkamazsan bu

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
7k çıkabilirsen
çıkamazsan bu
Teşekkürler özellikle ayak uzatma arıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.itopya.com/hawk-gaming-chair-fab-v4-kumas-gaming-koltuk_u23614 hawk fab serisi itopyada indirimde bende 1.5-2 yıldır kullanıyorum gayet memnunum
Ayak uzatma mümkün mertebe istiyorum

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Warior veya zio markasına bakman gerek trendyol da var 7 bine ayak uzatmalı warior
Evet warrior var ziolar pahalı aparatsız 8.5k yazıyor. Warrior nasıldır bilmiyorum ya onu alacağım ya da exvega var galiba 2 alternatif var

Oguz567

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuzhan
Evet warrior var ziolar pahalı aparatsız 8.5k yazıyor. Warrior nasıldır bilmiyorum ya onu alacağım ya da exvega var galiba 2 alternatif var
Warior da zionun alt markası passatdan uygun suberb gibi düşün exvega önermem bende var rahat değil hediye geldiği için kullanıyorum çok fazla vakit geçirmiyorum bide.

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Warior da zionun alt markası passatdan uygun suberb gibi düşün exvega önermem bende var rahat değil hediye geldiği için kullanıyorum çok fazla vakit geçirmiyorum bide.
Arkadaş almışta o yüzden aklıma gelmişti model olarak warrior nasıl ki hawk falan daha mı iyidir acaba ?

Top Bottom