Neler Yeni

Oyuncu kulaklığı önerisi

Seiya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Semih Üretgen
Merhaba öncelikle uzun zamandır gamepower kizaru kullanıyorum ve bir süredir kablosunda sorun var kendi kendine gidip geliyor o yüzden kulaklık arayışı içerisindeyim aklımda birkaç kulaklık var tabii bunlar dışında daha iyi olduğunu düşündüğünüz varsa onları da önerebilirsiniz. Daha öncelerde logitech g230 kullanmıştım ve kafada iz yaptı çok ağrıtıyordu kizaruda çok sorun yaşamadım rahatlık olarak o yüzden rahat olursa iyi olur aynı zamanda oyunlarda ses kasabilmek, müzik dinlerken keyif alabileceğim, mikrofonu da güzel olan bir kulaklık arıyorum.

Steelseries arctis prime
HyperX cloud 3
corsair hs80
logitech g pro x

Biraz araştırdım bunlar tavsiye ediliyor aralarından arctis prime'a çok daha yakınım ama soldan ve sağdan gelen seslerin uyumsuzluğundan bahsedenler vardı
Cloud 3'ün de arızaları olduğu söyleniyor o yüzden emin olamadım müzik içinde tatmin eder mi vs
Corsair hs80'ninde incelemesini bulamadım alırsam kablolu versiyonuna bütçe yetiyor. Sağlam olmadığını söyleyenler vardı birkaç olumsuz yorum da görmüştüm
Başka önerileriniz varsa ona da açığım ama bu fiyat bandında olması gerek. Müzik konusunda ise çok profesyonel düzeyde bir şey beklemiyorum oyuncu kulaklığı sonuçta zevk alabileyim tatmin etsin yeterli. Bunlar arasından hangisi önerirsiniz

Son düzenleme:
Top Bottom