Neler Yeni

Oyuncustore güvenilir mi ?

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu
Son zamanlarda çok fazla rdr 2 oynamak istiyorum fakat şu anda oyuna verecek 300 TL param yok bu sayfayı buldum instagramda 65 bin takipçileri var ve şikayet var sitesinde haklarında açılmış tüm şikayetleri olumlu sonuçlandırmışlar burda rdr 2 30 TL ve ben oyunu bitirene kadar dayansa yeterlidir sizce alınır mı ?

Baran 99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baran
Son zamanlarda çok fazla rdr 2 oynamak istiyorum fakat şu anda oyuna verecek 300 TL param yok bu sayfayı buldum instagramda 65 bin takipçileri var ve şikayet var sitesinde haklarında açılmış tüm şikayetleri olumlu sonuçlandırmışlar burda rdr 2 30 TL ve ben oyunu bitirene kadar dayansa yeterlidir sizce alınır mı ?
Siteyi bilmiyorum ama rdr online alıp onun içinden yada epic kuponu ile çok uyguna getirebilirsin

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,565
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
30 TL ise vardır bir şey hiç duymadım siteyi.

Top Bottom