Neler Yeni

Oyunkodual.com güvenilir mi?

caang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Caner

3 gün daha bekleyebiliyorsan bekle trendyoldan al indirime girer herhalde her zamanki gibi

Emrebekir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bekir Emre Gündüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 gün sonra ne kadar olur ve neden 3 gün sonra indirim yapıyorlar şimdi değil de

Son düzenleme:

caang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Caner

caang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Caner

caang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Caner

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Emrebekir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bekir Emre Gündüz
niye reis ne acelen var :D
Savaş bileti alacaktım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yılların Foxngame'i varken oradan alınmaz. (Güvenilirlik.)

Para yeterli olsa direkt alacağım ama şimdilik trendyol indirimi beklemek en mantıklısı gibi duruyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Akif Güler
Valorant vp alacaktım en uygun orada buldum daha önce alışveriş yapan var mı güvenilir mi?
Linki: https://www.oyunkodual.com/u5723/valorant-vp/valorant-1250-vp.html
indirimi görünce acaba gerçekmi diye denemek istedim ve başta 600vp aldım siteden çalışanları oldukça ilgili ve sorduğum her soruya cevap verdiler whatsapp dan yazdım cevapladılar canlı destekden yazdım sanırım bu sektörde yeniler ben 600vp aldıktan sonra 8400 vp aldım ve hiçbir sorun yaşamadan teslim edildi. gittigidiyor trendyol indirimini flan beklemek zaman kaybı diye düşünüyorum ben bu sitede yaptıgım alışverişte sorun yaşamadım ve tavsiye de ederim almak isteyen arkadaşlarım gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Mystery

80+
indirimi görünce acaba gerçekmi diye denemek istedim ve başta 600vp aldım siteden çalışanları oldukça ilgili ve sorduğum her soruya cevap verdiler whatsapp dan yazdım cevapladılar canlı destekden yazdım sanırım bu sektörde yenişer ben 600vp aldıktan sonra 8400 vp aldım ve hiçbir sorun yaşamsdan teslim edildi. gitti gidiyor trendyol indirimini flan beklemek zaman kaybı diye düşünüyorum ben bu sitede yaptıgım alışverişte sorun yaşamadım ve tavsiye de ederim almak isteyen arkadaşlarım gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Sanırım bu yorumu yazmak için üye oldunuz. 😀

Top Bottom