Neler Yeni

Oyunlar Hata Veriyor

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik
İdareten kuzenimden aldığım pc de ekran kartı yok tek oynamak istediğim mc ve mount and blade warband belki kaldırırsa zula . APU ne bilmiyorum olup olmadığını nasıl anlarım ? Hepsi Hata veriyor yükleyip denedim hepsini tek tek.

samole44

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Bünyamin
İdareten kuzenimden aldığım pc de ekran kartı yok tek oynamak istediğim mc ve mount and blade warband belki kaldırırsa zula . APU ne bilmiyorum olup olmadığını nasıl anlarım ? Hepsi Hata veriyor yükleyip denedim hepsini tek tek.
windows kaç kurulu eğer sistem açılıyorsa zaten içinde apu varıdr windows 10 kurup tekrar denemizini öneririm

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
windows kaç kurulu eğer sistem açılıyorsa zaten içinde apu varıdr windows 10 kurup tekrar denemizini öneririm
Windows 7 . Pc açılıyor yani anladığım kadarıyla apu var demek bu . Fakat tüm oyunlar hata veriyor .

samole44

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Bünyamin
Windows 7 . Pc açılıyor yani anladığım kadarıyla apu var demek bu . Fakat tüm oyunlar hata veriyor .
söylediğim gibi driver sıkıntısı olabilir win 10 kurun beinm arkadşımda işe yaramıştı sizde yararmı bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
süleyman tarık bayraktar
aldığınız hatayı görsel ile belirtme şansınız var ise yardımcı olabilirim

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
söylediğim gibi driver sıkıntısı olabilir win 10 kurun beinm arkadşımda işe yaramıştı sizde yararmı bilmiyorum
Win 10 zorlamaz mı ? sıkıntı çıkarmaz mı yani pc ye

Yusuf55mi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Yusuf AYDIN
Bilgisayarın modelini söyleyebilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
İsmail
Apu, işlemciyle ekran kartının bir arada olması yani sen işlemci alırsın içinde ekran kartıda gelir extra ekran kartına gerek kalmaz ama istersen ekleyedebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Abdüssamet Albayrak
Windows arama çubuğuna dxdiag yazın ve çıkan ekranı direkt olarak ss atın yada biliyorsanız laptop modeli atin. apu olmak zorunda değil Microsoft görüntü bağdaştırıcısı ile çalışıyor olabilir pc.

Top Bottom