Neler Yeni

Oyunlarda ani fps düşüşlerinin sebebi ne ?

Voxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Hüdeyfa Anbar
Gta 5 r6 gibi oyunlar oynuyorum, yüksek ayarlarda 80-90 (Gta da) 100-130 da R6 de alıyorum ama bazen oynarken durduk yere fps 50 lere 40 lara düşüyor. PC yi aç kapa yapınca yada oyundan çık gir yapınca düzeliyor sonra yine nadir bir olay da olsa canımı sıkıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ?
Bütün driverler güncel bu arada ve işlemci ekran kartını rahat besliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
yusuf ziya
kullandığın sistemin bileşenlerini söyler misin

• Beğen
Reaksiyonlar: Voxy
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,514
İsim
.
Dostum crackli vindowsa her şey olabilir crackli windowsların güvenlik duvarları kırılıyor büyük ihtimalle ondandır senin burda durman hata hemen orj win 10 a geç hemen SERİ BİR ŞEKİLDE

Voxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Hüdeyfa Anbar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum crackli vindowsa her şey olabilir crackli windowsların güvenlik duvarları kırılıyor büyük ihtimalle ondandır senin burda durman hata hemen orj win 10 a geç hemen SERİ BİR ŞEKİLDE
Tamam ama çok pahalı be Windows 10 home var ama key ini alamadım 1000 TL diyor

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,514
İsim
.

Şu linkten hemen indir kur 30 fünlük deneme sürümü var onu kullan emin ol crack dan daha sağlıklı ve herşeyi çalışıyor olcaktır

Seni ALLAH korumuş diyebilirim forumda crackli windows kullanıpta pc konuşuyor küfür ediyor diyen bile vardı :D

• Hahaha

Voxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Hüdeyfa Anbar
Keysiz devam et ama crackli durma dostum

Şu linkten hemen indir kur 30 fünlük deneme sürümü var onu kullan emin ol crack dan daha sağlıklı ve herşeyi çalışıyor olcaktır

Seni ALLAH korumuş diyebilirim forumda crackli windows kullanıpta PC konuşuyor küfür ediyor diyen bile vardı :D
Ahhaahha Cracklı Windows’u kaldırdım. Şimdi Windows’un orjinal olduğunu nasıl anlyıcam?

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,514
İsim
.
benim verdiğim linkten indirip kurup öyle anlarsın crack i silmen bişey değiştirmez

BENCE sende pc nin konuşup sana sövmemesini istiyorsan orj win 10 geçmelisin :D

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
windows 10 home indirip temiz kurulum yapın yedeksiz tüm driverları kurun sonra 30 gün deneme sürümü verecek bitince internetten 10 20 liraya oem key alıp devam edin güzel sisteminiz var neden crack kullanırsınki

• Beğen
Top Bottom