Neler Yeni

oyunlarda drop yiyorum yardım

Enviable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Tuğra Çakır
sistemim
i5 10400f
rtx 2060 super
2x8 16gb ram
1 tb hdd
250 gb m2
gta 5 te yüksek fps almama rağmen drop yiyorum yardım edebilicek varmı?

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Musab
Steam
mfimmel
Sorun sadece GTA5'de ise sorun parçalardan değildir.

• Beğen
Reaksiyonlar: -pSx

-pSx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Selçuk Çiçek
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Overclock, Oyun
Instagram
@cicekselcukk
Böyle bir sistemde drop yemen normal değil, parçaların herhangi birinde fiziksel bir arıza durumu söz konusu değilse tabi, bunu anlamak için bilgisayarına önce güzel windowsun sitesinden temiz bi format atıp, gündelik hayatta kullandığın diğer üçüncü parti uygulamaların hiçbirini yüklemeden sadece GTA V’i yükleyerek sorunun devam edip etmediğini test etmen gerekiyor.

eğer sorun devam ediyorsa; fiziksel donanımsal bi sorun vardır.

eğer sorun devam etmiyorsa; kullandığın Windows ya da kullandığın harici diğer programların birisi sebep oluyordur bu duruma.

not: arkadaşın da dediği gibi tek bir oyundaki probleme bakarak kanaat getirmemelisin

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Musab
Steam
mfimmel
Böyle bir sistemde drop yemen normal değil, parçaların herhangi birinde fiziksel bir arıza durumu söz konusu değilse tabi, bunu anlamak için bilgisayarına önce güzel windowsun sitesinden temiz bi format atıp, gündelik hayatta kullandığın diğer üçüncü parti uygulamaların hiçbirini yüklemeden sadece GTA V’i yükleyerek sorunun devam edip etmediğini test etmen gerekiyor.

eğer sorun devam ediyorsa; fiziksel donanımsal bi sorun vardır.

eğer sorun devam etmiyorsa; kullandığın Windows ya da kullandığın harici diğer programların birisi sebep oluyordur bu duruma.

not: arkadaşın da dediği gibi tek bir oyundaki probleme bakarak kanaat getirmemelisin
Bu arada ekran kartı sürücüleri ve windows güncelleştirmelerini yapmıyorsan da bu tür sorunlar yaşayabilirsin.

• Beğen
Reaksiyonlar: -pSx
Top Bottom