Neler Yeni

Oyunlarda goruntu titreme sorunu.

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Celal Can
Arkadaslar selamlar, Asus VG248QG 165 hz monitorum var. Cs go ya da Left 4 Dead 2 oyununda deneme sansim oldu bu olayi. Ornegin isinma haritasinda iken sadece saga sola one arkaya giderken titreme olmuyor ancak sola kosarken fareyle de saga dogru kaydirirsam ghostinge benzer(tam ghosting gibi de degil) titremeler gibi bir olay oluyor. Normal ekranda bir sikinti yok. Ghosting testte herhangi bir sikinti yok 165 hz goruntu alabiliyorum ancak dedigim gibi oyunda bu durumu yasiyorum. Faremi sattim ve bu yuzden idareten hafif tuslari bozuk eski faremi idareten kullaniyorum. Acaba onun sensorunden dolayi bir titreme olabilir mi? Ekran karti driverini sildim yeniden yukleyip kurdum sorun cozulmedi. Yardim ederseniz severim.

zorba31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
. .
Kanka Free-Sync ya da G-Sync'i açınca sorun ortadan kalkacaktır tahminen.

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Celal Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka Free-Sync ya da G-Sync'i açınca sorun ortadan kalkacaktır tahminen.
Acik ya nvidia denetim masasinda ayarlarda acik. Baska sekilde acip kapatiliyor mu? Ilk defa acma kapama geregi duyuyorum da

zorba31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
. .
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
hazarcoban
Arkadaslar selamlar, Asus VG248QG 165 hz monitorum var. Cs go ya da Left 4 Dead 2 oyununda deneme sansim oldu bu olayi. Ornegin isinma haritasinda iken sadece saga sola one arkaya giderken titreme olmuyor ancak sola kosarken fareyle de saga dogru kaydirirsam ghostinge benzer(tam ghosting gibi de degil) titremeler gibi bir olay oluyor. Normal ekranda bir sikinti yok. Ghosting testte herhangi bir sikinti yok 165 hz goruntu alabiliyorum ancak dedigim gibi oyunda bu durumu yasiyorum. Faremi sattim ve bu yuzden idareten hafif tuslari bozuk eski faremi idareten kullaniyorum. Acaba onun sensorunden dolayi bir titreme olabilir mi? Ekran karti driverini sildim yeniden yukleyip kurdum sorun cozulmedi. Yardim ederseniz severim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fareyi deiştim olmadı gsync açtım vsync açtım olmadı.Her oyunda ağaç kutu direk gibi sabit nesnelerde klavyeyle sola giderken fareylede sağa kaydırırsam o sabit nesnede böyle titreme gibi bisiy oluyor.Çözebildin mi bunu neymiş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,281
Üyeler
141,958
Son üye
Albay22
Top Bottom