Neler Yeni

Oyunlarda hızlı ısı artışı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Yıldız
Bende de ryzen 5 mobil işlemci var stress testte Max 80 i gören işlemci witcher 3 de 100c oluyor çözümü bilen biri var mı acaba
Hocam mobilde yüksek ısılar normal olsada 100derece yine fazla
Sistemin hava akışını kapatmayın eğer alttaysa masada sıkıntı çıkar
Eğer işlemci kullanımı yüzde yüz ise darboğaz dan olabilir
Laptp altı için 50 100 TL arası soğutucu lar var bence onları kullanabilirsin A101 e bile geliylar ama ben tavsiye etmem A101 den almanızı

ice3h

80+
Hocam ama 1 ay öncesine kadar 65 dereceyi geçmiyordu ve Abdullah abinin topladığı benzer sistemlere bakarsan orada 65 dereceyi geçmiyor bu arada teşekkürler.

Anladim. Bilgisayarın bakımını yaptınızmı? Termal macun , Fan temizliği gibi. Ve arka planda çalışan sistemi yoran her hangi bir program varsa kapatarak deneyin.

an.l61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Anıl UZUN
Stok termal macun rezalet çok çabuk kuruyor.
Tavsiyem Arctic 34 DUO alman.

Wolipex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yağızhan Çetin
Facebook
100000156118000
Bilgisayar işlemcim boşta gayet normal ısılardayken oyuna girdiğimde 75 dereceleri buluyor ve oyunun ağır ve hafif olması farketmiyor bu sorun son zamanlarda oluştu. Umursamayıp devamı etmeliyim ama hiç niyetim yok. AMD ryzen 5 2600 stok fan
Belirttiğin sıcaklık o kadar büyük sıcaklık değil 85 derece üstü olsa ozaman anlarım ama yapabiliceğin en basit şeyler kasanın işini temiz tutman fanların temizliğini yapman eğer 1 sene olduysa termal macun değişikliği yapalirsin
Bu arada kasabın hava akışı nekadar kaliteli onunda bilmiyoruz oda çok büyük bir etken

Top Bottom