Neler Yeni

Oyunların fiyatları hakkında

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet
arkadaşlar biliyorsunuz ki oyun fiyatları artık o kadar pahalı oldu ki haftada 2 3 oyun alırken şimdi 1 ayda ya da 3 ayda bir alabiliyorum peki siz bu konu hakkında düşünceleriniz nedir ? artık ücretsi online oyunları oynayacam mecbur

NobleNyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
EmirGarip
Hocam ne desem haklısınız fiyatlar almış başını ucuyor hele güzel olabilecek oyunlar maalesef mağdur bırakıyor beni sizin gibi bence şu indirimlerde alınmalı alınırsa ancak yeni gelen yaz indirimlerinde ben coktan 16 oyun aldım

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ne desem haklısınız fiyatlar almış başını ucuyor hele güzel olabilecek oyunlar maalesef mağdur bırakıyor beni sizin gibi bence şu indirimlerde alınmalı alınırsa ancak yeni gelen yaz indirimlerinde ben coktan 16 oyun aldım
bu indirimde hiç bir oyun alamaycağım ama epik baba artık haftada 1 verdiği ücretsiz oyunları oynayacam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkçe desteği olmayan tüm oyunları korsan indiriyorum. Madem para vereceğim kendi dil desteğim olan oyunlara vereyim. Türkçe dil desteği olmayan oyunlarda orijinal ise eğer oyun yardımcı bile olmuyorum kimseye.
korsan da bu sefer riskli

Adem0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Abdulkerim Alıntaş
Şimdiki oyunları almayın, oynamayın. Ülkemizdeki en masrafsız eğlence yöntemlerinden biriydi, ama artık o da zamlandı ve fiyatları çok arttı. Size tavsiyem, arkadaşlar, oyun almayın. Bir süre sonra oyun oynamanın zevki kalmayacak ve paranız boşa gidecek. Naçizane tavsiyemdir, tecrübeyle sabit: oyun almayın. :)

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Selim Kozan
arkadaşlar biliyorsunuz ki oyun fiyatları artık o kadar pahalı oldu ki haftada 2 3 oyun alırken şimdi 1 ayda ya da 3 ayda bir alabiliyorum peki siz bu konu hakkında düşünceleriniz nedir ? artık ücretsi online oyunları oynayacam mecbur
ben hesap alıyorum hikayeli oyunların hepsini ordan bitirdim

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet
ben hesap alıyorum hikayeli oyunların hepsini ordan bitirdim
o da olabilir aslında 20 tl filandı galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdiki oyunları almayın, oynamayın. Ülkemizdeki en masrafsız eğlence yöntemlerinden biriydi, ama artık o da zamlandı ve fiyatları çok arttı. Size tavsiyem, arkadaşlar, oyun almayın. Bir süre sonra oyun oynamanın zevki kalmayacak ve paranız boşa gidecek. Naçizane tavsiyemdir, tecrübeyle sabit: oyun almayın. :)
ne yapak

Top Bottom