Neler Yeni

Oyunu indirdikten sonra dll hatası veriyor

SmtBugra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Buğra Gms
oyunu ilk defa açıcam .açarken dll hatası veriyor . internetten dosya indirmeden nasıl çözebilirim sorunu ? veya güvenilir bi site varmı ?

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
İbrahim
Dll'yi indirmeden nasıl çözmeyi bekliyorsun?

YusufŞener

80+ Bronze
Dosyaları doğrulayabilirsin. Onun dışında verilen .dll hatasını YouTube üzerinden ara ve çözümü bul.

SmtBugra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Buğra Gms
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dll'yi indirmeden nasıl çözmeyi bekliyorsun?
bilmiyorum işte o yüzden soruyorum . Virüs felan bulaşır diye indirmemek için sordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dosyaları doğrulayabilirsin. Onun dışında verilen .dll hatasını YouTube üzerinden ara ve çözümü bul.
oyun dosyasını doğruladım zaten olmadı. videolarda hep internetten indiriyorlar dosyaları .

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Oyununuz lisanslı değil anladığım kadarıyla. İmkanınız varsa alın, yoksa dll hatasını söyleyin yardımcı olayım.

YusufŞener

80+ Bronze
bilmiyorum işte o yüzden soruyorum . Virüs felan bulaşır diye indirmemek için sordum

oyun dosyasını doğruladım zaten olmadı. videolarda hep internetten indiriyorlar dosyaları .
Başka seçeneğiniz yok dosyayı bulamadığı için hata veriyor. Dosyayı indirmelisin ki hata vermesin.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
dx ve .net framework güncelleyin belki düzelir.

SmtBugra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Buğra Gms
Hata nedir? DirectX falan güncel mi?
MSVCP140.dll hatası ve VCRUNTIME140.dll hatası . Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü dll bulunamadı . programı yeniden yüklemek bu sorunu çözebilir yazıyo

MSVCP140.dll hatası ve VCRUNTIME140.dll hatası . Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü dll bulunamadı . programı yeniden yüklemek bu sorunu çözebilir yazıyo
dün bilgisayarı sıfırladım

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
visual studio hatası alıyosun windowsun kendi sitesinden indirebilirsin visual 2010-2019 arası hepsini indir diğer programlar için de işine yarar

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
burdan 2015-2019 arası visual programlarını indiriyo bunları indirip kurun sonra pcye res atın tekrar girmeye çalışın

Top Bottom