Neler Yeni

P Smart 2019 Android Sürümü Güncelleme

Yasin Çınar

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba. Bende Huawei p smart 2019 var fakat şuanda android 11 güncellemesini almadı. Telefon yeni bir telefon ve güncellemeyi almamasını kafam almıyor. Acaba telefonu sürümü yetmediği bir android sürümüne yükseltebilirmiyiz? Root fln atsak yükselir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,796
İsim
Bilal Tepe
Arkadaşlar merhaba. Bende Huawei p smart 2019 var fakat şuanda android 11 güncellemesini almadı. Telefon yeni bir telefon ve güncellemeyi almamasını kafam almıyor. Acaba telefonu sürümü yetmediği bir android sürümüne yükseltebilirmiyiz? Root fln atsak yükselir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.
Rom atarak yukseltebilirsiniz

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Rom atarak yapabilirsin fakat bilmiyorsan bir bilene yaptır.

knozhupgrade

80+ Bronze
Rom atabilirsin ancak bu senin telefonun performansını düşürecektir ki optimize edilmemiş bir rom ile karşılaşacaksın. Bir çok hata ile karşılaşman mûmkün elbette.
O telefon için Android 10 zaten idealdir. Daha üstü telefonu yorucaktır.

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Rom atabilirsin ancak bu senin telefonun performansını düşürecektir
Hangi rom, hangi cihaz. Kime göre, neye göre. 8 yıllık tabletime Custom ROM atıp sürümünü 4'ten 9'a yükselttim. EBA açmayan tabletle oyun oynayabiliyorum. Menüde kasıyordu şimdi oyunda kasmıyor.

knozhupgrade

80+ Bronze
Hangi rom, hangi cihaz. Kime göre, neye göre. 8 yıllık tabletime Custom ROM atıp sürümünü 4'ten 9'a yükselttim. EBA açmayan tabletle oyun oynayabiliyorum. Menüde kasıyordu şimdi oyunda kasmıyor.
Henüz o telefon için bir rom çıkmış mı bilmiyorum. (Çıkıcak mıdır.. şüpheli.)
S4 mini ile pubg oynandığını da gördüm ben, ancak o eski cihazlar şimdinin gazileri. Eskisi gibi dayanıklı cihazlar değil, kapitalizm gereği, bir kaç sene sonra yenilenebilir cihazlar üretiliyor. Ben bu kânıdayım.
Eğer rom varsa deneyebilirsin. Hatta başarılı sonuçlanır ise forum da paylaşım da yapabilirsin.
Saygılar.

Top Bottom