Neler Yeni

🔥İndirim Paco Rabanne One Million Edt 100 Ml Erkek Parfüm 2.357,65 TL

GirayHan

80+ Platinum

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,560
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

GirayHan

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alınmaz rezalet bi parfüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.hepsiburada.com/viktor-...kek-parfum-pm-HB000002PZ5J?magaza=Hepsiburada tavsiyemdir ilk gözüme çarpan
one million'a rezalet diyorsan sen parfümden anlamıyorsun demektir kusura bakma. ( Orjinalini deneyimlediğini varsayıyorum) :D ek olarak iyi dediğin parfüm de günlük kullanım için değil mekan gece clubu vb için iyidir. devamlı üstünde gezersen bayar.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,560
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
one million'a rezalet diyorsan sen parfümden anlamıyorsun demektir kusura bakma. ( Orjinalini deneyimlediğini varsayıyorum) :D ek olarak iyi dediğin parfüm de günlük kullanım için değil mekan gece clubu vb için iyidir. devamlı üstünde gezersen bayar.
ilk gözüme çarpan dedim linke bakarken parfümdende fazlasıyla anlıyorum one million edt rezalet bi parfüm (orjinalini deneyimledim luckysini aktif olarak kullanıyorum)

Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Berkay Demir
one million'a rezalet diyorsan sen parfümden anlamıyorsun demektir kusura bakma. ( Orjinalini deneyimlediğini varsayıyorum) :D
alınmaz rezalet bi parfüm

https://www.hepsiburada.com/viktor-...kek-parfum-pm-HB000002PZ5J?magaza=Hepsiburada tavsiyemdir ilk gözüme çarpan
parfum goreceli bir konudur, kimisi odunsu notalari sever, kimisi baharat notalari sever, kimisi fresh koku sever, kimisi tatli koku sever. dolayisiyla koku notasi hosunuza gitmedigi icin mi kotu diyorsunuz, kaliciligi dusuk diye mi kotu diyorsunuz, f/p dengesini koruyamadigi icin mi kotu diyorsunuz, bunu belirtmeniz gerekiyor. Aksi takdirde hatali yorumlama yapmis olursunuz. Ayrica One Million parfum konusunda basarili diye her urununu gozumuz kapali alabilecegimiz anlamina gelmiyor.

Son düzenleme:

GirayHan

80+ Platinum
parfum goreceli bir konudur, kimisi odunsu notalari sever, kimisi baharat notalari sever, kimisi fresh koku sever, kimisi tatli koku sever. dolayisiyla koku notasi hosunuza gitmedigi icin mi kotu diyorsunuz, kaliciligi dusuk diye mi kotu diyorsunuz, f/p dengesini koruyamadigi icin mi kotu diyorsunuz, bunu belirtmeniz gerekiyor. Aksi takdirde hatali yorumlama yapmis olursunuz. One Million parfum konusunda basarili diye her urununu gozumuz kapali alabilecegimiz anlamina gelmiyor.
anlatamazsın. rezalet terimi ayrıdır ben beğenmiyorum hitap etmiyor ayrıdır. kendini ispatlamış yılların markasına rezalet dersen bende sen parfümden anlamıyorsun derim. konu basit.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,560
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
parfum goreceli bir konudur, kimisi odunsu notalari sever, kimisi baharat notalari sever, kimisi fresh koku sever, kimisi tatli koku sever. dolayisiyla koku notasi hosunuza gitmedigi icin mi kotu diyorsunuz, kaliciligi dusuk diye mi kotu diyorsunuz, f/p dengesini koruyamadigi icin mi kotu diyorsunuz, bunu belirtmeniz gerekiyor. Aksi takdirde hatali yorumlama yapmis olursunuz. One Million parfum konusunda basarili diye her urununu gozumuz kapali alabilecegimiz anlamina gelmiyor.
kalıcılık yada yayılımı ile ilgili değil koku notaları başarılı değil çok erkekside değil gül notası yanlış yorumlanmış açılıştan sonra iğrenç bir hal alıyor ve gerçekten mide bulandırıyor (sadece ben değil çevremdeki insanlarda böyle diyor istersen fragranticadan bakabilirsin) f/p dengesini bilemem hali hazırda zaten luckysini kullanıyorum ön yargılı falanda değilim ancak bitki örtüsüne dönmüş bi parfüm çoğu kişide mükemmel koktuğunu zannediyor ve illa 1 million alacaksanız sonradan daha kalıcı ve daha çok yayılan elixir versiyonu ile notalar daha iyi yorumlandı ve artık gül kokusundan mideniz bulanmıyor ancak onunda ufak bir sorunu çok erkeksi değil erkekler tarafından beğeni almasada kadınların çok beğendiği çiçeksi vanilyalı date parfümü buraya kadar okuduysanız teşekkürler herkesin kendi tercihi
anlatamazsın. rezalet terimi ayrıdır ben beğenmiyorum hitap etmiyor ayrıdır. kendini ispatlamış yılların markasına rezalet dersen bende sen parfümden anlamıyorsun derim. konu basit.
markaya rezalet demedim farkındaysan one million edt dedim okursan anlarsın dostum orada aynı fiyata çok daha iyi parfümeler var (kendi zevkim için değil genel beğeniden kalıcılık ve yayılımdan bahsediyorum)

GirayHan

80+ Platinum
kalıcılık yada yayılımı ile ilgili değil koku notaları başarılı değil çok erkekside değil gül notası yanlış yorumlanmış açılıştan sonra iğrenç bir hal alıyor ve gerçekten mide bulandırıyor (sadece ben değil çevremdeki insanlarda böyle diyor istersen fragranticadan bakabilirsin) f/p dengesini bilemem hali hazırda zaten luckysini kullanıyorum ön yargılı falanda değilim ancak bitki örtüsüne dönmüş bi parfüm çoğu kişide mükemmel koktuğunu zannediyor ve illa 1 million alacaksanız sonradan daha kalıcı ve daha çok yayılan elixir versiyonu ile notalar daha iyi yorumlandı ve artık gül kokusundan mideniz bulanmıyor ancak onunda ufak bir sorunu çok erkeksi değil erkekler tarafından beğeni almasada kadınların çok beğendi çiçeksi vanilyalı date parfümü buraya kadar okuduysanız teşekkürler herkesin kendi tercihi ve ayrıca bitki örtüsüne dönmüş kadar çok kişi kullanıyor
hepsini okudum. spice bomb'ta benim midemi bulandırıyor çok ağır bir koku mesela. parfüm olayı göreceli. spice bomb'ta kötü değil one million'da

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,560
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
hepsini okudum. spice bomb'ta benim midemi bulandırıyor çok ağır bir koku mesela. parfüm olayı göreceli. spice bomb'ta kötü değil one million'da
spicebomb mideni bulandırsa one millionuda sevmezdin orta notalarda ikiside birbirine benzer ikiside sıcak ve baharatlı tarçınlı ki one million gibi sentetikte kokmuyor kalıcılık ve yayılımıda cabası yılın en iyi parfümlerinden biridir.

@GirayHan dostum cevap bekliyorum senden

Son düzenleme:

Eforotti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet Efe Sertdurak
Maalesef 1 million harika diyenler parfümden anlamıyordur :) (ayrıca niche parfüm koleksiyoncusiyum)

Tavsiyem budur hafif pudralı iris çoçeğini hissettiğinin harika bir kokudur.

1 million 6-7 yıl önce evet güzel bir kokuydu ama bence şuan pek iyi değil. 1 million sevenlere önerim kestane notasının başrolde olduğu, baharatla patlama yaptığı ve içindeki meyve notalarıyla baymayacak bir tatlılık veren emporio Armani Stronger With You'dur

Tabi herkesin koku zevki farklıdır. Bu benim fikrim

Son düzenleme:

GirayHan

80+ Platinum
Maalesef 1 million harika diyenler parfümden anlamıyordur :) (ayrıca niche parfüm koleksiyoncusiyum)

Tavsiyem budur hafif pudralı iris çoçeğini hissettiğinin harika bir kokudur.

1 million 6-7 yıl önce evet güzel bir kokuydu ama bence şuan pek iyi değil. 1 million sevenlere önerim kestane notasının başrolde olduğu, baharatla patlama yaptığı ve içindeki meyve notalarıyla baymayacak bir tatlılık veren emporio Armani Stronger With You'dur

Tabi herkesin koku zevki farklıdır. Bu benim fikrim
AL İŞTE DAHA YAZILANI OKUYAMAYAN KOLEKSİYONCU OLUP "KOLEKSİYON" YAZAMAYAN BİRİ DAHA. BEN HARİKA MI DEDİM ? :kekw:

spicebomb mideni bulandırsa one millionuda sevmezdin orta notalarda ikiside birbirine benzer ikiside sıcak ve baharatlı tarçınlı ki one million gibi sentetikte kokmuyor kalıcılık ve yayılımıda cabası yılın en iyi parfümlerinden biridir.

@GirayHan dostum cevap bekliyorum senden
ne cevabı bekliyorsun anlamadım ? parfüm göreceli bir konudur yukarıda ki arkadaşın dediği gibi. hala karşılaştırma peşindesin. içinde ki farklı bir nota benim midemi kaldırıyor. spice bomb'u sevmiyorsan one millionu da sevemezsin demek ne demek burnumun sahibi misin :D

KINQUESS adlı satıcıda 1900tl orjinalmi acaba
sahtedir hocam.

Son düzenleme:

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,560
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
AL İŞTE DAHA YAZILANI OKUYAMAYAN KOLEKSİYONCU OLUP "KOLEKSİYON" YAZAMAYAN BİRİ DAHA. BEN HARİKA MI DEDİM ? :kekw:

ne cevabı bekliyorsun anlamadım ? parfüm göreceli bir konudur yukarıda ki arkadaşın dediği gibi. hala karşılaştırma peşindesin. içinde ki farklı bir nota benim midemi kaldırıyor. spice bomb'u sevmiyorsan one millionu da sevemezsin demek ne demek burnumun sahibi misin :D

sahtedir hocam.
Goreceli diyorsunda kendi acimdan dahi konusmadim genel begeniden bahsettim birine zaten hali hazirda benzeyen parfumleri sirf ben onerdim diye kotulemen hos degildi ayrica burasida technopat degil yazim kurallarina dikkat etmek zorunda degil kimse haberin olsun

Top Bottom