Neler Yeni

Çözüldü✓ PALM Tutuş Şekline Göre Mouse

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Kaan Yiğithan ÖZDEMİR
İlgilendiği Kategoriler
Donanım Parçaları
Herkese iyi forumlar :) Artık donanım güncellemesi yapacağım. İlk önce benim için önemli olam mouse'den başlayacam. Tutuş stilim "Palm". Palm tutuş stiline göre max 250 TL lik kaliteli mouse önerebilir misiniz? ? (Eğer Razer veya Steelseries önereceksiniz max sınır 285TL OLUR, HERKESE İYİ FORUMLAR ;))

burak41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Burak YEMENLİ
Corsair M55 önerebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Kaan Yiğithan ÖZDEMİR
İlgilendiği Kategoriler
Donanım Parçaları
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DDRQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Serkan sss
sanırım benimle aynı şekil. ben smx r80 kullanıyorum bütçenin çok altında ancak görsellerine dikkat edip bu tarzda almanı tavsiye edebilirim. şahsen benim elime tam oturuyor şekli bir 250tl lık mouse kalitesinde malzemesi yok ama güzel mousetur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Kaan Yiğithan ÖZDEMİR
İlgilendiği Kategoriler
Donanım Parçaları
Corsair M55 önerebilirim
Bakacam Hiç Duymamıştım Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

sanırım benimle aynı şekil. ben smx r80 kullanıyorum bütçenin çok altında ancak görsellerine dikkat edip bu tarzda almanı tavsiye edebilirim. şahsen benim elime tam oturuyor şekli bir 250tl lık mouse kalitesinde malzemesi yok ama güzel mousetur.
Teşekkürler, İnceleyecem, Yanlış Anlama Ama Sence Rampage Uzun Ömürlü Bir Markamı Sen Ne Zamandır Kullanıyorasun ?

İlk Gördüğünüz Görsel Benim Tutuş Şekilim (Tutuş Şekilleri Hakında Bilgisi Olmayan Arkadaşlarada Bu Fotoğrafı Gösterebilirsiniz :)) (Ayrıca Görselden Kendi Tutuş Şeklinizide Öğrenebilirsiniz :))

Ekler

• v_Mcu6e3.png
    v_Mcu6e3.png
    251.5 KB · Hit: 1,378
Son düzenleme:

DDRQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Serkan sss
Bakacam Hiç Duymamıştım Teşekkürler

Teşekkürler, İnceleyecem, Yanlış Anlama Ama Sence Rampage Uzun Ömürlü Bir Markamı Sen Ne Zamandır Kullanıyorasun ?
2 yılı geçti ben alalı. önceki mouse bileğimi ağrıtmıştı 1 gün kilitlenmişti bir ara. yenisini deneyerek elime tam oturanı aldım markasına bile bakmamıştım ama iyi ki almışım bunu. tek sorunu dış kaplaması hafiften soyuldu 2 3 yerde o da önemli değil aslında rahatsız etmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Kaan Yiğithan ÖZDEMİR
İlgilendiği Kategoriler
Donanım Parçaları
2 yılı geçti ben alalı. önceki mouse bileğimi ağrıtmıştı 1 gün kilitlenmişti bir ara. yenisini deneyerek elime tam oturanı aldım markasına bile bakmamıştım ama iyi ki almışım bunu. tek sorunu dış kaplaması hafiften soyuldu 2 3 yerde o da önemli değil aslında rahatsız etmiyor
Görüntüsü Hoşumada Gitti, İnceleyecem.

Top Bottom