Neler Yeni

Palworld Oynadınız mı? Oynanır mı?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Arkadaşlar oyun cuma günü erken erişime açıldı ve 3 günde 3 milyon civarı satmış. Steamdeki yorumları gayet iyi. Aranızda oyunu oynayanlar var mı? alıp oynamaya değer mi?

BGSGP

80+ Bronze
xCloud'dan şans vereyim dedim, ben anlamadım.

Tamam pokemonlu hayatta kalma oyunu da, hani o kadar yani. Belki 30-40 dakika tek oynadım, yani yine tahta topluyorum, taş topluyorum, kılıç yapıyorum falan klasik hayatta kalma oyunu.

O pokemon kısmını anlayamadım, ya da az oynadım emin değilim. 3 milyon ne ama ya 1 hafta geçmeden? Erken erişim oyunu bide.

Neyse erkenden kötü davranmak hoş olmaz, daha 0.01 sürüm gibi bir şey. Tam sürüm ya da ona benzer bir şey olsun, biraz daha fazla oynayıp şans veririm.

"Gelecekte patlar" diyenleri de anlayamadım. Bu online oyun değil ki. Multiplayer var evet ama temelinde singleplay oyunu diye zannediyorum. Yoksa tam tersimi?

Lan ben bu oyunun harflerini bile anlamamışım boşverin 😅 birisi olayı/oyunu anlatsa güzel olur.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,943
İsim
Emre
Discord
necromancerr
xCloud'dan şans vereyim dedim, ben anlamadım.

Tamam pokemonlu hayatta kalma oyunu da, hani o kadar yani. Belki 30-40 dakika tek oynadım, yani yine tahta topluyorum, taş topluyorum, kılıç yapıyorum falan klasik hayatta kalma oyunu.

O pokemon kısmını anlayamadım, ya da az oynadım emin değilim. 3 milyon ne ama ya 1 hafta geçmeden? Erken erişim oyunu bide.

Neyse erkenden kötü davranmak hoş olmaz, daha 0.01 sürüm gibi bir şey. Tam sürüm ya da ona benzer bir şey olsun, biraz daha fazla oynayıp şans veririm.

"Gelecekte patlar" diyenleri de anlayamadım. Bu online oyun değil ki. Multiplayer var evet ama temelinde singleplay oyunu diye zannediyorum. Yoksa tam tersimi?

Lan ben bu oyunun harflerini bile anlamamışım boşverin 😅 birisi olayı/oyunu anlatsa güzel olur.
Kanka rpg oyunu normal 30-40 dkda tahta taş toplaman falan bende şubatta alacağım oyunu bir sıkıntı çıkmazsa

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,943
İsim
Emre
Discord
necromancerr
ben xbox dan 85 liraya aldım bi saat falan oynadım da çok akmadı ya
1 saatte akmaması normal millet metin2 ye yıllarını gömdü mesela bi 20-25 saate çık beğenmezsen atarsın kenara

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,633
Üyeler
155,448
Son üye
speeler01
Top Bottom