Neler Yeni

Papara kartım ne zaman gelir

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,020
İsim
Mert Can Ergün
En geç 1 ya da 2 hafta içinde gelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hakan Kaya
Kartlarımız en geç 14 gün içerisinde teslim edilir. Tahmini teslimat zamanını uygulamadan veya kargo takip sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Evet, e-postanıza gelen kargo takip bağlantısı aracılığıyla kargo/teslimat durumunuzu öğrenebilirsiniz. Şirket böyle bir bilgilendirme yapmış fakat 14 gün den erken gelir diye düşünüyorum maksimum 3 4 güne ulaşır.

Emir818.

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kartlarımız en geç 14 gün içerisinde teslim edilir. Tahmini teslimat zamanını uygulamadan veya kargo takip sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Evet, e-postanıza gelen kargo takip bağlantısı aracılığıyla kargo/teslimat durumunuzu öğrenebilirsiniz. Şirket böyle bir bilgilendirme yapmış fakat 14 gün den erken gelir diye düşünüyorum maksimum 3 4 güne ulaşır.
Hangi kargo ile geliyor

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
benim kartın gelmesi 26 gün sürmüştü

Rufo

80+
***** saçma firmalarla teslim ediyorlar lokasyona göre değişiyor. Benim kartım 1 aya yakın sürdü ama sıkıntı dağıtım firmasında.

Emir818.

80+ Bronze
bana jetlogi ile geliyor 17 kasımda istedim daha gelmedi,teslimat şubesinde gözüküyor kurye tenezzül edipte getirecek daha :d
O nasıl kargo ismi bile değişik
Mesaj otomatik birleştirildi:

***** saçma firmalarla teslim ediyorlar lokasyona göre değişiyor. Benim kartım 1 aya yakın sürdü ama sıkıntı dağıtım firmasında.
Herkeste mi böyle

Top Bottom