Neler Yeni

Papara ve Güvenlik Endişesi

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,734
İsim
Mert Can Ergün
sorun yok sen çevrene bakma

• Beğen
Reaksiyonlar: W4RM
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Harun Akkul
Arkadaşlar, birkaç gün önce papara black kart siparişi verdim. Lakin polis bir yakınımız FETO terör örgütüyle isimlerinin anıldığını, güvenli olmadığını ve hemen iptal ettirmem gerektiğini söyledi. İnternete baktığımda tv 100'den bu konu hakkında ciddi haberler gördüm. Ben sipariş etmeden önce baktım, BDDK tarafından onaylı ve yasal bir kart olduğu yazıyordu. İçime şüphe düştü. Bilgisi olan var mı ?
tv 100 saçmalıyor kartı karalamaya çalışıyor

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Harun Akkul
Neden böyle bir şey yapsınlar ki
hiçbir fikrim yok hemde fetöyle alakaları olsaydı heryerde gündem olurdu 13 18 yaş arası bürsürü genç papara kullanıyor.

• Beğen

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Arkadaşlar, birkaç gün önce papara black kart siparişi verdim. Lakin polis bir yakınımız FETO terör örgütüyle isimlerinin anıldığını, güvenli olmadığını ve hemen iptal ettirmem gerektiğini söyledi. İnternete baktığımda tv 100'den bu konu hakkında ciddi haberler gördüm. Ben sipariş etmeden önce baktım, BDDK tarafından onaylı ve yasal bir kart olduğu yazıyordu. İçime şüphe düştü. Bilgisi olan var mı ?
Papara tamamen güvenilir avantajlı ve bence alınacak en iyi kartlardan birisi size bunu söyleyenin polis olduğuna emin misiniz?Ve ayrıca yaklaşık 1 senedir kullanıyorum başka sorunuz varsa alabilirim

• Beğen

Tanzanyalı Ökkeş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
923
İsim
Harun Duman
hocam bende yeni black kart siparişi verdim yaklaşık 3 aydır papara kullanıcısıyım hiç bir kötülüğünü görmedim

• Beğen

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Papara bununla ilgili açıklama yapmıştı. Ve tv100 olayı da yalanmış.

• Beğen

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Öyle bir şey olsaydı şu ana kadar kartlardaki tüm paralar gitmişti?

• Beğen

W4RM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yiğit
Papara tamamen güvenilir avantajlı ve bence alınacak en iyi kartlardan birisi size bunu söyleyenin polis olduğuna emin misiniz?Ve ayrıca yaklaşık 1 senedir kullanıyorum başka sorunuz varsa alabilirim
Bize söyleyen gerçekten polis, komşumuzdu nerden edindi bu bilgiyi bilemiyorum benide boş yere telaşlandırdı :)
yaklaşık 3 gün önce siparişi verdim onaylanmış ve kart basılmış. Tahmini ne kadar sürede ulaşır elime ve black kart sipariş etmiştim sözleşme imzalayacağım galiba bir sorun olmaz imzalamamda demi ve atmden kartlı veya kartsız işlemle para yatırdığımızda para kaç dakikada hesabımızda geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyle bir şey olsaydı şu ana kadar kartlardaki tüm paralar gitmişti?
Asıl endişem paranın gitmesi vs değildi. İleride sırf bu kartı kullandığım için fetöcü damgası yemek falandı ama buda zaten çok uçuk bir şey galiba

Son düzenleme:

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Bize söyleyen gerçekten polis, komşumuzdu nerden edindi bu bilgiyi bilemiyorum benide boş yere telaşlandırdı :)
yaklaşık 3 gün önce siparişi verdim onaylanmış ve kart basılmış. Tahmini ne kadar sürede ulaşır elime ve black kart sipariş etmiştim sözleşme imzalayacağım galiba bir sorun olmaz imzalamamda demi ve atmden kartlı veya kartsız işlemle para yatırdığımızda para kaç dakikada hesabımızda geliyor

Asıl endişem paranın gitmesi vs değildi. İleride sırf bu kartı kullandığım için fetöcü damgası yemek falandı ama buda zaten çok uçuk bir şey galiba
1)Cumartesi veya pazartesi elinize ulaşır diye düşünüyorum en geç çarşamba
2İmzalaman da veya kimlik bilgilerini vermende herhangi bir sorun olmaz tamamen güvenilir
3)Parayı yüklediğin anda para Papara hesabına geliyor şuana kadar hiç beklemedim anında para yattı

• Beğen

MmtAlper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet Alper Taşçı
Aslında endişem paranın gitmesi vs değil. İleride "sen papara kullanıyormuşsun, FETOCU." Gibisinden hukuki ceza almak.
Bir sürü kullanıcısı var, Papara Bylock mevzusuna benzemez. Ha dediğin olursa bu ülkede yaşanmaz derim harbiden, ama hâlâ o durumda değiliz. Hatta zamanında MEB de Papara ile kantinler konusunda anlaşmaya varmıştı. MEB de fetöcü o zaman.

W4RM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yiğit
1)Cumartesi veya pazartesi elinize ulaşır diye düşünüyorum en geç çarşamba
2İmzalaman da veya kimlik bilgilerini vermende herhangi bir sorun olmaz tamamen güvenilir
3)Parayı yüklediğin anda para Papara hesabına geliyor şuana kadar hiç beklemedim anında para yattı
Teşekkür ederim :)

Top Bottom