Neler Yeni

Papara yerine kart önerisi

Battuhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batuhan Eroğlu
Papara ile ilgili uzun bir konu var onun yerine hangi kartı alırsam aynı şekilde verim alabilirim

Bünyamina

80+ Platinum

Shourd

80+ Silver
Papara ile ilgili uzun bir konu var onun yerine hangi kartı alırsam aynı şekilde verim alabilirim
ininal kulanıyorum durun sövmeyin .d şaka bi yana ininal en aktif kulanıyorum bende bu tür kartların hepsi var nerdeyse evimin altında şok market var canım istedikçe para yatırıyorum hızlıca atmye kadar gidemem bu sıcakta

Battuhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batuhan Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ininal kulanıyorum durun sövmeyin .d şaka bi yana ininal en aktif kulanıyorum bende bu tür kartların hepsi var nerdeyse evimin altında şok market var canım istedikçe para yatırıyorum hızlıca atmye kadar gidemem bu sıcakta
İninal kullanılır mı ben paparayi her yerde kullanırım diye aldım da sorun çıktı

Shourd

80+ Silver
İninal kullanılır mı ben paparayi her yerde kullanırım diye aldım da sorun çıktı
ben kulanıyorum her yerde daha bi sorun çıkmadı kaç yıldır kulanırım en çok da oyunlarda para yatırırken 2tl ücret kesiyor tek sorun o 2 tlde hiç bişi günümüzde ekmek 10tl

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,558
İsim
Mertcan Uysal
Nays ♻️

Battuhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Batuhan Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben kulanıyorum her yerde daha bi sorun çıkmadı kaç yıldır kulanırım en çok da oyunlarda para yatırırken 2tl ücret kesiyor tek sorun o 2 tlde hiç bişi günümüzde ekmek 10tl
Tamamdır aklımda bulunsun

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Geçen eski hesabım olduğu için mesaj atmıştı kaldırıyoruz ödeme almayı falan diyordu sanki kalkmadı mı o?

Shourd

80+ Silver
Geçen eski hesabım olduğu için mesaj atmıştı kaldırıyoruz ödeme almayı falan diyordu sanki kalkmadı mı o?
yok o aylık ödeme alma sanırım çünkü ben marketten yatıtırken alıyor yada almayı mı bırakakcakalr normalde uygulamada aylık para alıyordu ama uzun zamandır almıyor demekki kalkmış dediğiniz gibi ama para yatırıken devam ediyor sanırsam

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Yunus Emre Arslan
Hocam 18 yaş altı iseniz ailenizle gidip garanti çıkarabilirsiniz. Memnunum bonus özellikleri olsun seviyorum

Top Bottom