Neler Yeni

Yardım Para biriktirme yöntemi yada kazanma taktikleri

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökhan Özgül
Ağalar öncelikle merhaba ben bilgisayar almak için 5000-5500 tl biriktirmem lazım normalde maddi anlamda durumumuz iyi fakat kredi ve kredi kart borçlarından dolayı bilgisayar alamıyorum babam hergün harçlıkta vermiyor anca okul açıldığında ve şuan bir kazanç kaynağım yok sizden isteğim sizin para biriktirme yöntemlerinizi ve internette para kazandıran kolay olan site öneriniz varsa çok sevinirim saygılarımla.

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bir yerden burs bulmaya çalışırdım.

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Muhammed
Ağalar öncelikle merhaba ben bilgisayar almak için 5000-5500 TL biriktirmem lazım normalde maddi anlamda durumumuz iyi fakat kredi ve kredi kart borçlarından dolayı bilgisayar alamıyorum babam hergün harçlıkta vermiyor anca okul açıldığında ve şuan bir kazanç kaynağım yok sizden isteğim sizin para biriktirme yöntemlerinizi ve internette para kazandıran kolay olan site öneriniz varsa çok sevinirim saygılarımla.
internette iddea filan kumar tarzı şeyler anca kazandırır onu da önermem evden para kazanabileceğini sanmıyorum bi işe girip çalışman gerek malesef bi yere çırak olarak girsen bile adam kötü biri değilse haftalık en az 300 400 verir bi şekilde biriktirirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökhan Özgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir yerden burs bulmaya çalışırdım
Burs vermiyorlarki hep üniversite öğrencilerine veriyorlar en son bir vakfın tablet için başvuu yaptım değerlendirmem reddedildi zaten bilgisayarım yok bir telefonum var oda kendi biriktirdiğim harçlıklarla aldım babama kalsa bu teledonuda almazdı
Mesaj otomatik birleştirildi:

internette iddea filan kumar tarzı şeyler anca kazandırır onu da önermem evden para kazanabileceğini sanmıyorum bi işe girip çalışman gerek malesef bi yere çırak olarak girsen bile adam kötü biri değilse haftalık en az 300 400 verir bi şekilde biriktirirsin
Aslında çalışırım çalışmasınada derslerden dolayı babam izin vermiyor

Lise öğrencilerine burs veren varmı ki varsa link atabilirmisin

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Muhammed
Burs vermiyorlarki hep üniversite öğrencilerine veriyorlar en son bir vakfın tablet için başvuu yaptım değerlendirmem reddedildi zaten bilgisayarım yok bir telefonum var oda kendi biriktirdiğim harçlıklarla aldım babama kalsa bu teledonuda almazdı

Lise öğrencilerine burs veren varmı ki varsa link atabilirmisin
yok diye biliyorum ortaokulda girdiğimiz bursluluk sınavını kazanabilseydik olurdu bende takmadım hata ettim

ozaman konuş babanla para biriktirmek istiyorum derslerime bi şekilde bakarım çalışayım ya da harçlık verirsen arttırıyim filan ama babayla da para konuşmak bana hep değişik gelmiştir konuşamamışımdır senin babanla aran nasıl bilemem

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökhan Özgül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok diye biliyorum ortaokulda girdiğimiz bursluluk sınavını kazanabilseydik olurdu bende takmadım hata ettim

ozaman konuş babanla para biriktirmek istiyorum derslerime bi şekilde bakarım çalışayım ya da harçlık verirsen arttırıyim filan ama babayla da para konuşmak bana hep değişik gelmiştir konuşamamışımdır senin babanla aran nasıl bilemem
Ağam konuştum ama nuh diyor peygamber demiyor hesabı

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
459
İsim
Muhammed
Ağam konuştum ama nuh diyor peygamber demiyor hesabı
Ozaman sıkıntı bu virüs olayının bitip ya da daha da azalıp herkesin işine gücüne dönünce lise de 11 12 sınıfsan üniversiteyi bekle derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
cagdas
Öle bısey yok kardesım ınan bana bu konuda ole bısey olsa emın ol işi bırakırım calısmaktan baska bu paraları bırıktırebılcegın bı olay yok ınternetten kazancanda onu katlıcanda senın alacagın PC zaten suan 3 sen senın para bırıkene kadar 5 olcak okullar acılıp kapanıncaya kadar bırıktırdıgın harclıklarının ustune sende 2 ay asgarı ucret dahı olsa calısıp para kazancagın bı ıs ayarlıcaksın cash para verıp sıstemını alıp kalan 1 aydada keyfıne bakcaksın.Bı gelırın olsa para bırıktırme yontemı cok ama alcagın 15 20 lıra harclıkla zor akmasada damlar ama doldurmaz.Yazın okul kapanmasına 1 2 hafta kalan sınav bısey yoksa yapıstırıp iş ayarladınmı 2 ay calısırsın ustune babanda 3 5 eklerse ona gore bıseyler ayarlarsın her turlu

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
GÖRÜNMEZ OYUNCU
Ağalar öncelikle merhaba ben bilgisayar almak için 5000-5500 TL biriktirmem lazım normalde maddi anlamda durumumuz iyi fakat kredi ve kredi kart borçlarından dolayı bilgisayar alamıyorum babam hergün harçlıkta vermiyor anca okul açıldığında ve şuan bir kazanç kaynağım yok sizden isteğim sizin para biriktirme yöntemlerinizi ve internette para kazandıran kolay olan site öneriniz varsa çok sevinirim saygılarımla.
Oku kazan iyi meslek sahibi ol. o zamana kadarda serbest iş takıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Abdullah
Rollercoin diye biryer var. Caizmi bilmiyorum. Youtubeden bakabilirsin nasil bir şey olduğunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökhan Özgül
Ozaman sıkıntı bu virüs olayının bitip ya da daha da azalıp herkesin işine gücüne dönünce lise de 11 12 sınıfsan üniversiteyi bekle derim
Üni okumayacam zaten ben meslek lisesinde muhasebe okuduğum için bir mali müşavirde çalışım 4 yıl para biriktirip kendi işimi kuracam

Rollercoin diye biryer var. Caizmi bilmiyorum. Youtubeden bakabilirsin nasil bir şey olduğunu
Biliyorum orayı ama fazla takip edemiyorum

Top Bottom