Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ParamKart'la 125TL'ye kadar %25 nakit iade 7-12 Aralık arası

merthas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
mert has
Amazon hediye karti icin kullandim. 125 tl geldi onu da amazon hediye kartinda kullandim. Tesekkurler.

Bilmiyorum Steam'de kullanılabiliyor mu. Az bir miktar kullanıp deneyebilirsiniz. Sanal kredi kartı oluşturulabiliyor.

Angelfar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İlhan
hepsiburada bakiyesinde kullanılabiliyor mu ve gelen cashback çekilebiliyor mu

xenas01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Tekin Tekinoğlu
benzini nerden alabiliyoruz hepsiburada mı?

Müşteri hizmetleri akaryakıtın fiziki kart ile alınması halinde para iadesi olduğunu belirtti. O da yetişmez zaten. Ama amazondan iade olmayacağını da söylemişti oluyor. Qr codelu alışverişlerde geçerli değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hepsiburada bakiyesinde kullanılabiliyor mu ve gelen cashback çekilebiliyor mu
Hepsiburadayı deneyemedim, sorun var hepsipay cüzdanıma para yüklenmiyor. Denemekten bir şey kaybedilmez geri iade yapılabiliyor.

benzini nerden alabiliyoruz hepsiburada mı?
Benzin için fiziki kart ile ödeme yaptığınızda geri ödeme oluyormuş. O da yetişmez. 10 tl kargo ücreti ile gönderiyorlar sanal kart yerine fiziki kart tercih ederseniz. Hepsiburada deneyen yok mu geri dönüş olmadı. Benim yükleme sorununu çözemedi hepsiburada henüz.

Asikral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ahmet yazıcı
Benzin için fiziki kart ile ödeme yaptığınızda geri ödeme oluyormuş. O da yetişmez. 10 TL kargo ücreti ile gönderiyorlar sanal kart yerine fiziki kart tercih ederseniz. Hepsiburada deneyen yok mu geri dönüş olmadı. Benim yükleme sorununu çözemedi hepsiburada henüz.
Bende n11 de denemek istiyorum direk 500 tllik alışveriş yapsam olmazsa iptal edebilirmiyim siparişleri ve 125 hesaba anında mı geri dönüş yapıyo yoksa bekletiyorlar mı

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
Bende n11 de denemek istiyorum direk 500 tllik alışveriş yapsam olmazsa iptal edebilirmiyim siparişleri ve 125 hesaba anında mı geri dönüş yapıyo yoksa bekletiyorlar mı
Amazon'da hemen kısa süre sonra geldi. Aslında kredi kartı mantığı. n11 iadelerinde hemen iade oluyorsa paramkarta iade olabilir. Müşteri hizmetleri pazaryerlerinde olmaz demişti. Amazon hediye çekinde sorun yok. Hepsipay'i deneyen kimse de yok herhalde dönüş olmadı. Ama ben de çok fazla bilmiyorum detaylarını sonra paranız paramkartta kalmasın.

Asikral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ahmet yazıcı
Amazon'da hemen kısa süre sonra geldi. Aslında kredi kartı mantığı. n11 iadelerinde hemen iade oluyorsa paramkarta iade olabilir. Müşteri hizmetleri pazaryerlerinde olmaz demişti. Amazon hediye çekinde sorun yok. Hepsipay'i deneyen kimse de yok herhalde dönüş olmadı. Ama ben de çok fazla bilmiyorum detaylarını sonra paranız paramkartta kalmasın.
Alamadım zaten hata verdi kendi kartımla aldım

Gelen 125 tl iadenin bir kısmını n11de sensodyne almak için kullandım. Kalanı amazona hediye çeki olarak yükledim. Kampanya az önce bitti galiba.

Son düzenleme:
Kampanya bugün de devam ediyormuş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,006
Üyeler
156,420
Son üye
Undertaker_023
Top Bottom