Neler Yeni

Parçaları vatan ve mediamarktan alabileceğim 6000TL monitör dahil sistem önerisi

XWise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökhan Şen
Bütçe
6000
Arkadaşlar internetten alamam, eğer bir parça bozuk çıkar veya bir şey olursa çok başım ağrır. Lütfen bana ordan al burdan al yazmayın çünkü gördüm genelde önermek yerine başka mağzalar öneriliyor ancak herkes internetten alabilecek durumda değil. Vatandan toplayabileceğim monitör dahil 6000TL bilgisayara ihtiyacım var. Ancak ram gibi takılması kolay olan veya aynısı mediamarkt' daha ucuz olan parçaları mediamarkt' tan alabilirim. Bilgisayarın amacı genelde oyun oynamak ancak birzda kurgu öğrenmek istiyırum onun için kötü bir işlemci olmazsa sevinirim. Uyumlulukları veya darboğaz muhabbetlerini bilmediğimden toplayamıyorum.

JeyliBon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Ahmet Aslan
Arkadaşlar internetten alamam, eğer bir parça bozuk çıkar veya bir şey olursa çok başım ağrır. Lütfen bana ordan al burdan al yazmayın çünkü gördüm genelde önermek yerine başka mağzalar öneriliyor ancak herkes internetten alabilecek durumda değil. Vatandan toplayabileceğim monitör dahil 6000TL bilgisayara ihtiyacım var. Ancak ram gibi takılması kolay olan veya aynısı mediamarkt' daha ucuz olan parçaları mediamarkt' tan alabilirim. Bilgisayarın amacı genelde oyun oynamak ancak birzda kurgu öğrenmek istiyırum onun için kötü bir işlemci olmazsa sevinirim. Uyumlulukları veya darboğaz muhabbetlerini bilmediğimden toplayamıyorum

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Arkadaşlar internetten alamam, eğer bir parça bozuk çıkar veya bir şey olursa çok başım ağrır. Lütfen bana ordan al burdan al yazmayın çünkü gördüm genelde önermek yerine başka mağzalar öneriliyor ancak herkes internetten alabilecek durumda değil. Vatandan toplayabileceğim monitör dahil 6000TL bilgisayara ihtiyacım var. Ancak ram gibi takılması kolay olan veya aynısı mediamarkt' daha ucuz olan parçaları mediamarkt' tan alabilirim. Bilgisayarın amacı genelde oyun oynamak ancak birzda kurgu öğrenmek istiyırum onun için kötü bir işlemci olmazsa sevinirim. Uyumlulukları veya darboğaz muhabbetlerini bilmediğimden toplayamıyorum.
6k ya imkansiz şu anda anca apu toplarsin

Top Bottom