Neler Yeni

Çözüldü✓ Pas, oksit yapmayacak bir sisteme ihtiyacım var.

Deep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yılmaz Hepkorucu
Bütçe
35000
Fotoğrafçıyım sahilde çalışıyorum müşterilerime video ve fotoğraf çekimi yapıyorum ve genellikle flash bellek ile teslim ediyorum. sürekli deniz kıyısında olduğumuz için paslanma benim için çok büyük bir sorun eski sistemimin neredeyse tüm vidaları ve usb portları paslandı, oksitlendi.
Yeni alacağım sistemi drone'la ve 360 kameralar ile yapacağım video çekimlerini "HIZLI" bir şekilde editlemek ve müşteriye en kısa sürede teslim etmek için kullanmak istiyorum fakat bunları karşılayacak güzel bir sistemin bir sezonda paslanmasını istemiyorum bununla ilgili bana önerebileceğiniz sistem parçalarına ihtiyacım var. (Hava sıcak olduğu için soğutmamın güçlü olmasına ve en az 4tb bir depolamaya ihtiyacım var)

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Hasan Ciftci
Laptop mu istiyorsunuz yoksa masaustumu hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve sisteme su vesaire degmedigi surecte pas oksit yapmaz, ayrica pas oksit yapmayan özel bir sistem yok.

Deep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yılmaz Hepkorucu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Masaüstü ihtiyacım var.

Ve sisteme su vesaire degmedigi surecte pas oksit yapmaz, ayrica pas oksit yapmayan özel bir sistem yok.
Pas, oksit yapıyor usta suya girmesine gerek yok denizden gelen esinti yetiyor. Denizle ilgili pek bilgin yok herhalde.

Özel bir sistem aramıyorum özel bir sistem toplamak istiyorum, beni pek anlayamamışsınız. Mesela Usb portları çok kolay işlevsizleşiyor oksitlenmeye daha dayanıklı portlara, paslanmaz bir kasaya ve mümkün olduğu kadar pas ve oksit'e dayanıklı sistem elemanları lazım.

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,262
İsim
Mertol

o bölgelerde nem yüksek olduğu için su değmese bile oksitlenme paslanma olur

Hocam hepsi paslanır öyle yani bunun önüne geçebileceğiizi sanmıyorum

andires42

80+ Silver
Paslanmaya karşı vernik sprey vb birşeyle korumayı deneyebilirsniz

Deep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yılmaz Hepkorucu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Paslanmaya karşı vernik sprey vb birşeyle korumayı deneyebilirsniz
Önceliğim olabildiğince paslanma ve oksitlenme durumunun yaşanmayacağı parçalara ulaşabilmek.

Bu çözümler 2. Planda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,586
Üyeler
138,382
Son üye
sosyologlan
Top Bottom