Neler Yeni

Patriot Viper RGB 4000 Alınır Mı?

marston

80+
Arkadaşlar merhaba,
Ram almak istiyorum aklımda Crucial Ballistix 3600 ve Gskill Neo 3600 Cl16 ramler var fakat bir türlü indirime girmiyor.
Alternatif olarak bu ram alınabilir mi? Dün forumdan bir arkadaş Samsung B-Die çıkmıyor yazmıştı fakat Amazon'un sitesinde B-die diyorlar ve overclock performansı iyiymiş.
Fazla overclock kullanacağıma sanmıyorum Crucial ya da Gskill'in verebileceği performansı verecekse Patriot almak mantıklı mıdır?
İşlemci 5700x, Anakart B550-F.

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Tolga Ulusoy
Samsung B-die ise alınır En iyi silikon desek yeridir. Çok yüksek hızlara düşük caslar ile çıkabilir, nadirdir.

marston

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsung B-die ise alınır En iyi silikon desek yeridir. Çok yüksek hızlara düşük caslar ile çıkabilir, nadirdir.
B-Die finder sitesinde ram gözükmüyor, 'Steel' versiyonu B-Die olarak gözüküyor fakat 'RGB' versiyonu yok. 4133 - 3600 mhz hızlarındakilerin RGB versiyonları da B-Die olarak gözüküyor. Kafam karıştı Amazon yorumlarında B-Die diyorlar fakat finder sitesinde B-Die olarak bulunmuyor.

l0kan1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Okan
Tekrar merhaba hocam ☺️ ikinci el ürün almıyorsunuz o yüzden iade etme hakkınız var. Takip ettiğiniz ramlerden sorduğunuz ram hem daha ucuz hem daha iyi. Araştırmalarıma göre intel de ilk 3 te bir ram. F/p olarak bakarsak kesinlikle denenmesi için almanızı beğenmediniz zaman iade etmenizi öneririm. Eğer param var diyorsanız da thermaltake ramleri ben önerebilirim. Hynix djr cipi vardı sanırım onda da.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada bir kişi dolap uygulamasından ballistix satiyordu dual 3600 cl16 2. El 1400 tl ye

Can...

80+ Platinum
Arkadaşlar merhaba,
Ram almak istiyorum aklımda Crucial Ballistix 3600 ve Gskill Neo 3600 Cl16 ramler var fakat bir türlü indirime girmiyor.
Alternatif olarak bu ram alınabilir mi? Dün forumdan bir arkadaş Samsung B-Die çıkmıyor yazmıştı fakat Amazon'un sitesinde B-die diyorlar ve overclock performansı iyiymiş.
Fazla overclock kullanacağıma sanmıyorum Crucial ya da Gskill'in verebileceği performansı verecekse Patriot almak mantıklı mıdır?
İşlemci 5700x, Anakart B550-F.
Bende rgb olmayan vardı b die var

Can...

80+ Platinum
hangi ayarlarda kullaniyordunuz hocam? Alabileceğim en iyi ayar kaç voltta kac mhz olur vs.
Benim sistem kaldırmadigi için 3400 mhz e çekmiştim bı kaç ayarla forumdaki arkadaşlarla klavuzunda 4800 mhz rahatlıkla çıktığı yazıyordu ayarları vermişti bile 4400 ve 4800 e nasıl çekeceğine dair

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,693
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Yani alınabilir

Top Bottom