Neler Yeni

Pc açılmıyor yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Kaan Kahraman
Arkadaşlar torrent indirirken beraberinde indirilen Adaware Antivirüs diye bi uygulamayı uninstall ederken reboot tuşuna bastım pc yeniden başladı ve bundn sonra açılmadı power tuşuna basıyorum pc açılmıyor Allah aşkına yardım edin neler oluyor

Ahmet0254

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
ahmet erdem
Torrent indirmenin çıkardığı bir sorun olduğunu düşünmüyorum kasanın güç kabloların takılı olup olmadığını kontrol et

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Kaan Kahraman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
açıldı tamamdır

Tosbağa

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
SAMET SAMET
güle güle kullan :)

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Arkadaşlar torrent indirirken beraberinde indirilen Adaware Antivirüs diye bi uygulamayı uninstall ederken reboot tuşuna bastım PC yeniden başladı ve bundn sonra açılmadı power tuşuna basıyorum PC açılmıyor Allah aşkına yardım edin neler oluyor
Donanıma zarar veren yazılımlar var inşallah onlardan biri değildir. Tüm donanımı söküp tekrar takmanı öneririm açılırsa hiç Windows'a girmeden formata geç.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Kaan Kahraman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Donanıma zarar veren yazılımlar var inşallah onlardan biri değildir. Tüm donanımı söküp tekrar takmanı öneririm açılırsa hiç Windows'a girmeden formata geç.
adaware i araştırdım iyi bir antivirüs diyolar bilgisayarımın açılmama sebebi güç kaynağı tuşundan kapattıktan sonra emniyet süresi var bi süre açılmıyormus bunu öğrenmiş oldum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,436
Üyeler
138,354
Son üye
mehmetceylan
Top Bottom