Neler Yeni

pc alıcam hangisi daha iyi ve intelekran kartı neden ucuz

mustf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
mustafa yiğit

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
ekran kartinin %15 ini kullanabiliyorsun watman yersen
tamam da wattman çözmesi imkansız bir şey değil hatasız bir driver sürümüne geçmesi yetiyor. Bir de kesin olarak çıkıyor diye bir şey yok şans işi biraz da

watman hata mı yani ve çıkma olasılığı nedi bide intel ekran kartı olan neden okadar ucuz
watmanin çikma olasiligi %50 intel olanın ucuz olma sebebini bende bilmiyorum ama nerdeyse aynı kartlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamam da wattman çözmesi imkansız bir şey değil hatasız bir driver sürümüne geçmesi yetiyor. Bir de kesin olarak çıkıyor diye bir şey yok şans işi biraz da
watmani cozemessin watmanı sadece azaltabilirsin

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
watman hata mı yani ve çıkma olasılığı nedi bide intel ekran kartı olan neden okadar ucuz
Arkadaş sallamış öyle bir şey yok ekran karrtını normal bir şekilde kullanabiliyosun wattmanın olayı oyun oynarken siyah ekranda kalabiliyor pcye res atman lazım böyle tat kaçırıcı bi olayı var ama performansa etki eden bir şey değil , intelin ucuz olma sebebi de reklam amd ve nvidiayla aynı fiyat olsa nasıl satacak

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,468
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
watmanin çikma olasiligi %50 intel olanın ucuz olma sebebini bende bilmiyorum ama nerdeyse aynı kartlar

watmani cozemessin watmanı sadece azaltabilirsin
Kanka AMD onermem ama Intelin o kadar ucuz olmasinin sebebi cok tercih edilmiyor emin ol intel daha sorunlu amdden. Ama su anlik. AMD kac yildir duzeltemedi belki Intel yakinda duzeltir.

Ayrica intelin stok yok.

mustf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
mustafa yiğit
Kanka AMD onermem ama Intelin o kadar ucuz olmasinin sebebi cok tercih edilmiyor emin ol intel daha sorunlu amdden. Ama su anlik. AMD kac yildir duzeltemedi belki Intel yakinda duzeltir.

Ayrica intelin stok yok.
beklerim de stok gelmesini intelindemi sorunları çıkıyor anlamadım testler baktığımda eşit gibiydi fps felan ama onla alakası yokturda sorunlarla
peki bu fiyatlara farklı güzel pc öneriniz varmı ciddi olarak anlamıyorum ve kazıklanmak istemiyorum açıkçası oyun zevkimin bozulmasını istemem

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,468
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
beklerim de stok gelmesini intelindemi sorunları çıkıyor anlamadım testler baktığımda eşit gibiydi fps felan ama onla alakası yokturda sorunlarla
peki bu fiyatlara farklı güzel pc öneriniz varmı ciddi olarak anlamıyorum ve kazıklanmak istemiyorum açıkçası oyun zevkimin bozulmasını istemem
Hocam bunun stogunun geri gelecegini dusunmuyorum ayrica FPS olarak yakinlar ama dedigim gibi ikisinde de sorun cikabiliyor.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,468
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Butce nedir? ayrica baska bir konu acarsaniz daha iyi olabilir. Normalde gencerdeki sistem iyi duruyor da gencer hakkinda cok sikayet var goz onunde bulundurun derim buun.

Top Bottom