Neler Yeni

Pc bilesenlerine yatırım yapmak mantıklı mı

Metoez

80+ Bronze
Beyler param borsada duruyo ve cok indirim oluyo görünce dayanamayip aliyorum . sepetlerimde ( amazon + hepsi)
phantom spirit (1400 galiba)
msi tomhawk (7500 tl)
Wd black sn 770 (2000)
Ryzen 5 7500f
falan var.Ram almistim zaten sistem toplayıp satmam mantıklı mi sizce ? Yoksa elimde mi patlar kisisel yorumunuzu bekliyorum . ( Suan elimde patlayan 1 kamera 1 de mikrofon var )
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide lütfen artık indirim görmiyim beni engelleyin eve haciz gelecek geçen gün termal kamera aliyodum ankerin 😂 her forumda gifmanle karsilasiyorum selam olsun

Bide lütfen artık indirim görmiyim beni engelleyin eve haciz gelecek geçen gün termal kamera aliyodum ankerin 😂 her forumda gifmanle karsilasiyorum selam olsun

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
882
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Beyler param borsada duruyo ve cok indirim oluyo görünce dayanamayip aliyorum . sepetlerimde ( amazon + hepsi)
phantom spirit (1400 galiba)
msi tomhawk (7500 tl)
Wd black sn 770 (2000)
Ryzen 5 7500f
falan var.Ram almistim zaten sistem toplayıp satmam mantıklı mi sizce ? Yoksa elimde mi patlar kisisel yorumunuzu bekliyorum . ( Suan elimde patlayan 1 kamera 1 de mikrofon var )

Aldığın an zarar edersin.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
882
İsim
Ahmet Melih Alemdar
0 olmama mevzuna diyosan evet ama süreçte kâra döner mi acaba. Yoksa indirimler uzun süre devam eder de paramizdan mi oluruz onu bilemiyorum
Kâr amaçlı pc bileşenlerine yatırım yapma. İşlemci ve ekran kartında yeni serilerin de geleceğini düşünürsek illa ki fiyatlar düşer.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,886
Üyeler
152,975
Son üye
Sefa çelebi
Top Bottom