Neler Yeni

Yardım Pc biostan dışarı çıkmıyor ve boot menüde depolama görünmüyor

Can...

80+ Platinum
Arkadaşlar pc durduk yere bozukdu ve arka arkaya resetlenmeye yapıyordu şuan da ise biostan dışarı çıkınca yeniden başlıyor ve bi işlem yapamıyorum Windows kurcam kuramıyorum gigabyte yazısı geliyor reset atıyor pc bı kaç dk bekledim formatta depolama aygıtlarına kadar ilerledim fakat yine resetledi bişey yapamadım ben bu ürünü nereye götüreyim güvenilir arıza tespit için

EXec

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Hasan basri karkan
Arkadaşlar pc durduk yere bozukdu ve arka arkaya resetlenmeye yapıyordu şuan da ise biostan dışarı çıkınca yeniden başlıyor ve bi işlem yapamıyorum Windows kurcam kuramıyorum gigabyte yazısı geliyor reset atıyor pc bı kaç dk bekledim formatta depolama aygıtlarına kadar ilerledim fakat yine resetledi bişey yapamadım ben bu ürünü nereye götüreyim güvenilir arıza tespit için
Bios pilini çıkarıp 5 dk sonra tekrar takip denermisiniz veya depolama birimi ne ise ssd hdd söküp tekrar takarmisinjx

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bios pilini çıkarıp 5 dk sonra tekrar takip denermisiniz veya depolama birimi ne ise ssd hdd söküp tekrar takarmisinjx
Hiç bişey ifade etmiyor denedim anakart değiştirdim parçaların birinde arıza var belliki durduk yere oldu sabaha kadar oyun oynadım akşam üstü açtım pc yi sürekli reset atıyor du

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,624
İsim
Hacı
SSD bozulmuş olmasın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. Bir depolama varsa onla dener misiniz?

Can...

80+ Platinum
SSD bozulmuş olmasın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. Bir depolama varsa onla dener misiniz?
Denedim hocam ikisinde de aynı olay pc de çok garip bir sorun var ve bir yere güvenip bırakamıyorum ama format aşamasına gelince ssd veya hdd gözüküyor biraz beklersen geliyor o aşamaya

federalper

80+ Silver
Denedim hocam ikisinde de aynı olay pc de çok garip bir sorun var ve bir yere güvenip bırakamıyorum ama format aşamasına gelince ssd veya hdd gözüküyor biraz beklersen geliyor o aşamaya
Mecbur ya teknik servise ya da bilgisayarcıya götür

Can...

80+ Platinum

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç