Neler Yeni

PC bir ekranı bir anda donuyor hiç bir şey kullanilmiyor

Mamiss7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mami
Sistem rtx 4060 ti ryzen 5 5600x valorant oynuyorum diyelim Windows tuşuna basıp başka bir şey açıcam arkadan Spotify chrome vb bastığım an ekran donuyor mouse dışında hiç bir şey kullanılmıyor ekran donup kalıyor zaten sadece kasayı kapatıp açınca düzeliyor yapmam lazım çok olmaya başladı (Windows 11 )

proxy_22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe
Sistem rtx 4060 ti ryzen 5 5600x valorant oynuyorum diyelim Windows tuşuna basıp başka bir şey açıcam arkadan Spotify chrome vb bastığım an ekran donuyor mouse dışında hiç bir şey kullanılmıyor ekran donup kalıyor zaten sadece kasayı kapatıp açınca düzeliyor yapmam lazım çok olmaya başladı (Windows 11 )
Hocam bunun ucu çok açık herşeye bağlanıyor olabilir ama benim tavsiyem temiz bir windows 10 kurulumu yapmanız, yaptıktan sonra bir şey kalacağını düşünmüyor driver güncellemelerini bios güncellemelerini doğru bir şekilde yapın, ve windows 10 kullansanız daha iyi olur çünkü windows 11in stabilitesi tam oturmuş durumda olduğunu düşünmüyorum.

Mamiss7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mami
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nasıl kurarım hiç bir bilgim yok pcde yeniyim şuan Windows 11 var o bile etkinleştirilmiş değil nerden kurmalıyım

eren28tr

80+ Gold
Top Bottom