Neler Yeni

PC çalışıyor ama ekran ve klavye çalışmıyor

erdoo93

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Erdinç
Merhabalar
Dün bilgisayarımı oynadım kapattım bugün açtığımda ise kasa çalışıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor. Klavyede ışık var güç geliyor ama numlock tuşuna bastığımda veya capslock ışıklar yanmıyor nedeni ne olabilir ?

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Yunus
Kapattıktan sonra herhangibir işlem yaptın mı? Birisi çarpmış falan olabilirmi veya elektrik kesintisi vs yaşandı ı?

erdoo93

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Erdinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

erdoo93

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Erdinç
Yok hocam hiçbir şey olmadı.
Kapattıktan sonra herhangibir işlem yaptın mı? Birisi çarpmış falan olabilirmi veya elektrik kesintisi vs yaşandı ı?
Çok enteresan şuan size yazarken biranda ekran ve klavye geldi her şey normale döndü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorunun kaynağını ogrenebilirmiyim acaba bu konuda bilginiz var mı ?

Yine gitti

8*8 ramlerim vardı birini çıkarıp öyle çalıştırdım açıldı pc sonra kapatıp taktım sorun kalmadı gibi görünüyor. Ancak bu sorun neden olur anlam veremedim.

Son düzenleme:

Krailea

80+
aynı sorun olmayabilir yada yanlış bilgi veriyor olabilirim ama bende de benzer bir sorun oluşmuştu yaprığın gibi ramleri söktüm ve yeniden taktım düzeldi sanırım kargoda gelirken yerinden oynamış yada montajda tam oturmamıştı (dediğim gibi bilgi yanlış olabilir kendi sorunumdan yola çıkarak cevap verdim)

erdoo93

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Erdinç
2 senedir aynı şekilde ramlerimi kullanıyorum. Bende gece elektirikler mi gitti geldi diye şüphelendim ama ramlere nasıl bir etkisi olur bilemedim 🤷‍♂️

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,194
Üyeler
146,655
Son üye
acdrion
Top Bottom