Neler Yeni

Pc çalışıyor ama görüntü yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
İsmail Dursun
Muhtemelen PSU yada anakart sorunu var.Anakartı bi tamire verin bence garanti olsun ancak önce bios pilini çıkarıp takın.
Psu sağlam hocam 2.5 aylık daha aerocool marka şuan eski ddr3 sistemimi taktım onu kullanıyorum ve rahatlıkla besliyor sistemi ayrıca bios pilini söküp taktım sorun çözülmedi

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,336
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Pinlerde fiziksel hasar yok değilmi

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,336
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,336
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Vallahi benden sağlamlar milimetrik yamulma bile yok :D
Ramden kaynaklanması bence imkansız fakat switch bağlantılarını falan doğru yapmışsındır anakarta sorun olabilir.

Farklı işlemciyle veya ramle deneme imkanın varsa tespit edebilirsin Ddr4 herhangi bir ram olur zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
İsmail Dursun
Vallahi benden sağlamlar milimetrik yamulma bile yok :D
Kart acayip temiz pinleri falan da öyle yani arkadaşım başka bir ddr4 ram bulup getirecek öyle tekrar denicem sorun yine olmazsa dediğiniz gibi bios güncel olmayabilir ama onun içinde 8. Nesil işlemci şart nerden nasıl bulurum bilemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ramden kaynaklanması bence imkansız fakat switch bağlantılarını falan doğru yapmışsındır anakarta sorun olabilir.

Farklı işlemciyle veya ramle deneme imkanın varsa tespit edebilirsin Ddr4 herhangi bir ram olur zaten
Farklı bir ramle denicem no signal hataları görüntü gelmeme hatalarının çoğu ram kaynaklı çıktığı için ben ilk ramden şüphelendim anakartta da sorun yoktur diye düşünüyorum sorunsuz çalışıyor usb portlarından da güç geliyor vallahi dün sinir oldum 2-3 saat uğraştım çözemedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
İsmail Dursun
Bios güncellemesi sonradı düzeldi sorun :)

Top Bottom