Neler Yeni

Pc Hocasi Vs Donanim Arşi̇vi̇ !!?!

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
HAMZA
10/06/22 de Pc Hocası bir sistem çıkaracak ve Abdullah abide hemen bir gün sonra yani 11 haziranda bir sistem çıkaracak,Sizce hangisi daha iyi olur bence Abdullah abi bu sefer çok fena geliyor.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
10/06/22 de Pc Hocası bir sistem çıkaracak ve Abdullah abide hemen bir gün sonra yani 11 haziranda bir sistem çıkaracak,Sizce hangisi daha iyi olur bence Abdullah abi bu sefer çok fena geliyor.
Kesin bir şey diyemeyiz ama Abdullah abi genelde daha iyi sistemler çıkartıyor.Pc hocasının çıkardığı sistemde f/p olursa ikisinide almayı denerdim ben çünkü her türlü kardasın.

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Tamamen objektif olarak şimdiye kadar çıkarılan sistemlere baktığımda abdullah çok daha iyi sistemler çıkarıyor. Kıyaslamak abdullah'a hakaret olur :)

(Donanım Arşivi) Abdullah Hacıgül bu ülkenin F/p kralı, (Pc Hocası) Taner Aydos Bu ülkeyi pc konusunda en iyi temsil eden hocalarımızın başında geliyor, (Technopat) Recep Baltaş Bu ülkenin pc konusunda en iyi sorun çözücü hocamız olarak yer ediyor beynimde :)
bakalım sistemler bi çıksın karşılaştırmasınıda yaparız ben F/p konusunda liderliği hiç bi zaman bırakmayacağına inanıyorum Abdullah beyin :)

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,677
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Abdullah Hacıgül'ün çıkardığı sistem F/P anlamında çok daha iyi olur ancak bu çıkan sistemin seviyesine göre değişebilir. İkisi de çok iyi çıkarır büyük ihtimal, hangisini alabiliyorsan onu al. PC Hocası'nın sistemini de tercih edebilirsin çünkü DA sistemi almak zor.

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Ertuğrul
Normal olarak Abdullah reisin daha f/p olur lakin abone sayisina oranli biraz da. Taner abiye sunduklari indirim o kadar olmaz. İkisi de iyidir hangisine cokebilirseniz 😂

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Donanım arşivi her zaman daha FP oluyor. PC hocası bir sorun olmaz ise Haziran ayında 3 farklı sistem çıkaracaklarını söylediler. Kıyaslama yapmak şuan için mantıklı olmaz. Tüm sistenler çıksın sonra bakarız - veya + durumuna göre yorumlayabiliriz. Şuan ne desek boş olur, ancak donanım arşivi cidden FP sistemlerin 1. numarası diyebiliriz.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
Pc arşivi

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,866
İsim
Hacı
Abdullah Reis yaptı mı en iyisini yapar.

heoldas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yunus Altıntaş
ben abdullah abi ile öğrendim herşeyi onun bilgisine hayranım Donanım Arşivi diyorum

merAB0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Abdullah Aksoy
Karşılaştırmaya gerek yok her ne olursa olsun sonunda bizi düşünen birilerinin olması bile bizim için bir şans.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,786
Üyeler
154,124
Son üye
nitto
Top Bottom