Neler Yeni

Çözüldü✓ PC için DualSense alınır mı?

CptSpork

80+ Bronze
Bütçe
1700
Merhaba, şu anda DualShock 4 V2 kullanıyorum, sol analoğu sıkıntı çıkarmaya başladı 1-2 kez yere düşürdüğüm için, tamir ettirip ardından 650 TL civarına satıp DualSense almayı düşünüyorum. Sizce DualShock ve DualSense arasında Bilgisiyarda kullanımında gözle görülür farklar var mı? DualShock'u tamir ettirip devam mı etmeliyim yoksa daha fazla zam yemeden DualSense almamı önerir misiniz?

BoobaFett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Eren Aydın
bende ikisi de var, ikisini de keyfime göre kullanıyorum bilgisayarda. aralarında bilgisayara bağlama vs konusunda hiçbir fark yok dualsense usb c ile şarj olması dışında. dualsense ds4 e göre daha ağır ve sağlam duran bir kol. dpad i biraz daha küçük ve yumuşak. sağdaki tuşlar basması biraz daha sert. analoglarını oynatması çok daha yumuşak ve rahat buldum ben ayrıca ama bu fark ds4 üm çok eski olduğundan da olabilir. dualsense ds4 e göre biraz daha büyük. elin büyükse tutması çok daha rahat. paran da varsa tavsiye ederim. para harcayamazsan da ds4 ün analoğunu tamir ettirmek de gayet iyi bi çözüm. tercih sana kalmış

CptSpork

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende ikisi de var, ikisini de keyfime göre kullanıyorum bilgisayarda. aralarında bilgisayara bağlama vs konusunda hiçbir fark yok dualsense usb c ile şarj olması dışında. dualsense ds4 e göre daha ağır ve sağlam duran bir kol. dpad i biraz daha küçük ve yumuşak. sağdaki tuşlar basması biraz daha sert. analoglarını oynatması çok daha yumuşak ve rahat buldum ben ayrıca ama bu fark ds4 üm çok eski olduğundan da olabilir. dualsense ds4 e göre biraz daha büyük. elin büyükse tutması çok daha rahat. paran da varsa tavsiye ederim. para harcayamazsan da ds4 ün analoğunu tamir ettirmek de gayet iyi bi çözüm. tercih sana kalmış
Sağolun hocam tavsiyeleriniz için <3

Top Bottom