Neler Yeni

PC İçin uzaktan kontrol.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,588
İsim
Enes Koç
Merhaba bilgisayar için uzaktan telefonla kontrol edebileceğim kapatabileceğim gibi gibi uygulama vesaire varmı?
Kardeşim çok fazla kullanıyor bilgisayarı şifreyi değiştirmek çözüm olmuyor ben işyerindeyken atıyorum 2-3 saat kullandığını görüp kapatabilirim veya o uygulamayı engelleyebilirim veya veya bilgisayarın belli saattlerede açılıp kapanacağını ayarlayabilirim gibi.

Ücretli olabilir yazdıklarım gibi uygulama vesaire varsa önerilerinizi bekliyorum.

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
windowsun çocuk kilidi tarzında birşeyi vardı belli saatler arasında açamıyordu o olabilir. Uygulama olarak bilmiyorum maalesef

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Merhaba bilgisayar için uzaktan telefonla kontrol edebileceğim kapatabileceğim gibi gibi uygulama vesaire varmı?
Kardeşim çok fazla kullanıyor bilgisayarı şifreyi değiştirmek çözüm olmuyor ben işyerindeyken atıyorum 2-3 saat kullandığını görüp kapatabilirim veya o uygulamayı engelleyebilirim veya veya bilgisayarın belli saattlerede açılıp kapanacağını ayarlayabilirim gibi.

Ücretli olabilir yazdıklarım gibi uygulama vesaire varsa önerilerinizi bekliyorum.
Radeon Software ile uzaktan bağlanıp kontrol edebiliyordum. Fakat pek sağlıklı çalıştığını söyleyemem.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,588
İsim
Enes Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Radeon Software ile uzaktan bağlanıp kontrol edebiliyordum. Fakat pek sağlıklı çalıştığını söyleyemem.
Ya şunu istiyorum sadece valorant oynuyor atıyorum 2-3 saat oynadı kapatmak istiyorum fazla bir şeye gerek yok bu dediğimi yapabilirmiyim bu uygulamayla?

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Ya şunu istiyorum sadece valorant oynuyor atıyorum 2-3 saat oynadı kapatmak istiyorum fazla bir şeye gerek yok bu dediğimi yapabilirmiyim bu uygulamayla?
Bu dediğim AMD nin yazılımı. Ekran kartın NVIDIA sende çalışır mı bilmem ama mantıken bilgisayarı yöneterek kapatabiliyorsun. Aklıma bir kaç yöntem geldi elektrikli priz alıp direk bilgisayarın takılı olduğu fişi uzaktan devre dışı bırakmak gibisinden ama bilgisayara zarar verir mi veya ne kadar düzgün sağlıklı çalışır bilemem. Çocuk denetimi diye bir olay var bilgisayarı belirli saatler arasında açmasını sağlıyorsun. Bir ona bak istersen.

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)

Bu muhtemelen işinizi görücektir.

happy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
uzaktan kumandalı pc

sezer3636

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
sezer adıgüzel
chrome uzaktan masaüstü eklentisini denediniz mi?

Rangorun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Onur Can
Teamview, anydesk gibi uygulamalar işini görür aslında ama kardeşin programı kapatabilir.

Top Bottom