Neler Yeni

pc kapalı olmasına ragmen klavye ve fare ışıgı yanıyor

BurakAkgn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Burak Akgün
arkadaşlar öncelikle selamlar sorun diyemem ama olay şu pc kapalı olmasına ragmen fare ışıgı yanmaya devam ediyor klavyede ise pc kapalı iken herhangi bir tuşa basınca ışık yanıyor ve hiç sönmüyor biraz araştırdım yeni anakartlarda böyle şeyler olabilirmiş fakat ışık yanınca elektrik harcamıyor mu (klasik fakir türk işte) herneyse bunu sanırım kapatmak için bios tan erp ayarı varmış ben baktıgımfa kapalı idi ama hala ışık yanıyordu başka bir çözüm yolu varmı teşekürler

BeKo'O

80+ Silver
PSU'yu kapat direkt ? Her pc kapadığımda mutlaka PSU'yu da kapatırım.

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
arkadaşlar öncelikle selamlar sorun diyemem ama olay şu pc kapalı olmasına ragmen fare ışıgı yanmaya devam ediyor klavyede ise pc kapalı iken herhangi bir tuşa basınca ışık yanıyor ve hiç sönmüyor biraz araştırdım yeni anakartlarda böyle şeyler olabilirmiş fakat ışık yanınca elektrik harcamıyor mu (klasik fakir türk işte) herneyse bunu sanırım kapatmak için bios tan erp ayarı varmış ben baktıgımfa kapalı idi ama hala ışık yanıyordu başka bir çözüm yolu varmı teşekürler
Yani psu kapatmakta bir cozum ama boyle birsey olmamasi lazim genelde

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

oEnesQlf

80+ Silver

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Bende de böyle mouse a tıklıyorum 3sn falan ışıkları yanıyor klavyede de aynı ama pek sorun yapmıyorum açıkcası. Bide elektrik gidip gelirse pc kapalı olduğu halde elektrik geldiğinde klavye ışığı full yanıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,893
Üyeler
138,434
Son üye
Kangal58
Top Bottom